23 сiчня 2018
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук
Головна » Послуги населенню » Служба зайнятості - людям з інвалідністю

День відкритих дверей для дітей з інвалідністю
 
12.12.2017  |  Володимирецький районний центр зайнятості версія для друку
День відкритих дверей для дітей з інвалідністю

7 грудня у Володимирецькому районному центрі зайнятості відбувся День відкритих дверей центру зайнятості, присвячений Декаді зайнятості для людей з інвалідністю. В заході взяли участь безробітні, учні шкіл району з обмеженими можливостями та їхні батьки. А саме з Довговільської, Берестівської, Рафалівської, Полицької та Великоцепцевицької ЗОШ. Захід відвідала фахівець із соціальної роботи Володимирецького районного центру соціальної служби для сім’ї, дітей та молоді Інна Охримчук.

Розпочався захід із знайомства з центром зайнятості.  Далі відбулася презентація Рівненського центру професійно-технічної освіти ДСЗ та презентація послуг служби зайнятості. Діти із захватом та цікавістю в очах уважно спостерігали за кожним новим слайдом про професії. В ході виникали запитання у батьків щодо можливості навчання. Кожен учасник заходу отримав вичерпну інформацію на всі запитання.

Завершальним етапом заходу стала «хвилинка доброти» з ароматом мандаринів та шоколаду!!! Всім присутнім дітям-інвалідам було вручено невеличкі подарунки про згадку відвідин центру зайнятості та сказано теплі слова-побажання.

Гості були приємно вражені такою увагою та з посмішкою на вустах залишали поріг центру зайнятості.