22 сiчня 2018
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук
Головна » Послуги населенню » Вибір професії

Професіографічна екскурсія для дітей з інвалідністю
 
12.12.2017  |  Рівненський міський центр зайнятості версія для друку
Професіографічна екскурсія для дітей з інвалідністю

Вибір навчального закладу для отримання професії є складним процесом для дітей з інвалідністю. Таку думку висловила методист навчально-реабілітаційного центру Рівненської міської ради «Особлива дитина» Світлана Сабадир. Саме для допомоги вихованцям закладу у цьому виборі Рівненський міський центр зайнятості організував їм екскурсію до Рівненського професійного ліцею.

Діти мали змогу побачити на власні очі навчальні кабінети та виробничі майстерні, у яких навчають професіям водіїв, слюсарів з ремонту автомобілів, верстатників широкого профілю, електромонтерів з ремонту устаткування, операторів комп‘ютерної верстки, перукарів, манікюрників, візажистів тощо. Учнів провели навчальними приміщеннями, познайомили з викладачами та майстрами виробничого навчання, які працюють у ліцеї, показали навчальне обладнання.

В ході екскурсії дехто вже визначився з професією, інші ще роздумують, але всі зійшлися на одному – екскурсія була цікавою та корисною. Тим паче, що навчальний заклад надає пільги при вступі дітям з інвалідністю – вони зараховуються на навчання без вступної співбесіди.