19 сiчня 2018
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук
Головна » Послуги населенню » Вибір професії

Для діток з вадами здоров'я провели профорієнтаційну акцію
 
12.12.2017  |  Острозький міськрайонний центр зайнятості версія для друку
Для діток з вадами здоров'я провели профорієнтаційну акцію

Саме зараз, коли старшокласники завершують навчання і виходять на широкий шлях самостійного дорослого життя, вони прагнуть якнайкраще організувати власну майбутню долю, обрати правильний шлях, і багато чого на цьому шляху залежить від вибраної професії.

У рамках заходів, присвячених до Міжнародного дня людей з інвалідністю фахівці Острозького міськрайонного центру зайнятості провели профорієнтаційну акцію для дітей з вадами здоров’я «Хвилинка доброти» з учнями КЗ «Острозька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів Рівненської обласної ради». Це загальноосвітній навчальний заклад, який  забезпечує реалізацію права дітей із вадами слуху на здобуття базової та середньої загальної освіти. 

Для цих діток вибір набагато менший, адже основним чинником є стан здоров’я та рекомендації медиків. Метою зустрічі було ознайомити юнаків та дівчат зі світом професій, з процесами, які відбуваються у суспільстві та з професіями майбутнього. Учні з зацікавленістю переглянули анімаційні відеоролики профорієнтаційного спрямування.

Під час заходу з вихованцями було обговорено формулу вибору професії «Хочу, можу, треба», опрацьовано сім кроків вибору професії, обговорено типові помилки при виборі професії.

По закінченню зустрічі спеціалісти центру зайнятості подарували дітям солодощі та обговорили із вчителями  та вихователями перспективи подальшої співпраці.