23 сiчня 2018
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук
Головна » Послуги населенню » Служба зайнятості - людям з інвалідністю

Інвалід - не означає непрацездатний
 
12.12.2017  |  Кузнецовський міський центр зайнятості версія для друку
Інвалід - не означає непрацездатний

Нещодавно фахівці Кузнецовського міського центру зайнятості для осіб з особливими потребами, які перебувають на обліку в центрі зайнятості в пошуках роботи провели профконсультаційний захід за принципом “Під єдиним дахом” за участю представника Кузнецовської МР МСЕК. В заході взяли участь 10 осіб з інвалідністю.

Мета заходу: сприяти поліпшенню соціальної адаптації та трудової реабілітації осіб з обмеженими фізичними можливостями, підвищення їх мотивації  до пошуку роботи, набуття ними впевненості у власних силах.

Начальник відділу активної підтримки безробітних Руслана Ярощук  разом з учасниками заходу окреслили основні проблеми  працевлаштування осіб з обмеженою працездатністю та зазначила, що на досягнення цієї мети, направлений весь комплекс послуг, які безкоштовно можуть отримати громадяни в центрі зайнятості, а саме: підбір роботи (самостійно або у співпраці з особистим консультантом), консультації щодо пошуку роботи та роз’яснення правових аспектів зайнятості, допомога у визначенні професійних нахилів та уподобань відвідувачів та інші.

«Людина з інвалідністю, яка хоче знайти себе в цьому житті, зазвичай сумлінніша за здорову, а її працездатності можна позаздрити. Фахівці пояснюють це тим, що в такий спосіб організм відновлює та регулює баланс – втрачені можливості компенсуються набутими», - зазначила Р.Ярощук.

Отже, інвалідність – це не вирок, а життєва обставина, при наявності якої можна вести повноцінне життя, і в будь якій важкій ситуації мати змогу отримати допомогу в усіх сферах суспільного життя.