23 сiчня 2018
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук
Головна » Послуги населенню » Корисно шукачам роботи

Студентів консультували щодо пошуку роботи
 
13.12.2017  |  Рівненський районний центр зайнятості версія для друку
Студентів консультували щодо пошуку роботи

12 грудня інформаційно-консультаційний центр служби зайнятості працював у Національному університеті водного господарства та природокористування. Фахівці Рівненського районного центру консультували студентів щодо техніки пошуку роботи.

Під час заходу слухачі мали можливість ознайомитися з видами та структурою резюме, основними правилами його написання, отримати поради, щодо оформлення, проаналізували найпоширеніші помилки при написанні резюме, а також мали змогу розробити власне резюме.

Студенти отримали інформацію щодо видів співбесід з роботодавцем, їх переваг та недоліків, ознайомилися з правилами підготовки до співбесіди, а також проаналізували запитання, які найчастіше потенційні роботодавці задають при зустрічі, та ймовірні відповіді на них. Крім того, слухачі відпрацювали методи ділового спілкування та отримали практичні поради щодо можливості уникнення шахрайства з боку роботодавця.

Учасники заходу мали можливість переглянули відеоролики освітнього серіалу «Пошук роботи», які стосуються написання резюме та підготовки до співбесіди.

Профконсультаційний захід пройшов у дружній атмосфері та був корисним, передусім, для майбутніх випускників вишу. Слухачі отримали потрібну інформацію з техніки пошуку роботи, яка знадобиться їм у подальшому працевлаштуванні та допоможе підвищити власну мотивацію до праці, а також продемонструвати свої здібності та якості задля підвищення конкурентоспроможність на ринку праці в умовах сьогодення.