17 сiчня 2018
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук
Головна » Реалізація гендерної політики

Відбувся семінар "Жінка на ринку праці"
 
26.12.2017  |  Рівненський районний центр зайнятості версія для друку
Відбувся семінар "Жінка на ринку праці"

Сьогодні світ важко уявити без працюючої жінки. Але саме для жінок часто характерний більш високий рівень безробіття, навіть у тих випадках, коли у них більш високий рівень освіти. Високий показник жіночого безробіття пояснюється не лише меншою мобільністю жінки, прагненням знайти роботу якомога ближче до місця проживання, зацікавленістю дружин та матерів у неповному робочому дні, але й значною мірою впливом стереотипів, за якими представниці слабкої статті на відміну від чоловіків розглядаються як «менш цінніша робоча сила».

20 грудня 2017 року, для жінок, які перебувають на обліку в Рівненському районному центрі зайнятості, проведений семінар «Жінка на ринку праці», з метою обговорення позиції жінки на сучасному ринку праці в цілому, та на ринку праці Рівненського району, зокрема, отримати допомогу у визначенні професійних планів, побудові стратегії пошуку роботи, тощо.

Присутніх поінформували про стан ринку праці в регіоні, ознайомили з актуальними вакансіями, порушили питання кар’єри в житті жінки та побудови плану подальших дій для власної зайнятості. Крім того, учасницям семінару надали інформацію про діяльність громадських організацій, що захищають права жінок, висвітлили питання прав жінок в Україні та окреслили дієві шляхи створення належних умов для забезпечення жінкам та чоловікам рівних можливостей у трудовій діяльності.

Також було продемонстровано соціальні відеоролики на тему «Чи існує дискримінація між чоловіком і жінкою в Україні?».

Під час семінару учасницями обговорювалися питання визначення пріоритетів захисту прав жінок, висвітлювалися нагальні проблеми державних соціальних гарантій для прекрасної половини людства. Жінки активно обговорювали питання щодо ефективного пошуку роботи, самопрезентації та самоосвіти; дискутували на тему досягнення балансу між сім’єю та кар’єрою; ділилися відповідним досвідом та порадами.

За результатами проведення заходу були помітні зміни в психологічному стані та настрої присутніх жінок. Вони навчились чітко визначатись у власних цілях щодо професійної кар’єри та складати план її побудови.