23 сiчня 2018
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук
Головна » Послуги роботодавцям » Каталог послуг для роботодавців

Послуги служби зайнятості для зміцнення співпраці роботодавців зі службою зайнятості
 
12.01.2018  |  Березнівський районний центр зайнятості версія для друку
Послуги служби зайнятості для зміцнення співпраці роботодавців зі службою зайнятості

Вирішення питання зайнятості населення неможливе без налагодження взаємовигідних партнерських відносин служби зайнятості з роботодавцями. Одним з пріоритетів діяльності служби зайнятості є налагодження та зміцнення взаємовигідних партнерських відносин з роботодавцями.

З цією метою 11 січня 2018 року в Березнівському районному центрі зайнятості відбувся семінар з роботодавцями про послуги служби зайнятості та переваги співпраці зі службою зайнятості.

Начальник відділу взаємодії з роботодавцями Катерина Дячук поінформувала про фінансову підтримку для роботодавців, які створюють нові робочі місця, шляхом отримання компенсації фактичних витрат роботодавцям на сплату єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування за працевлаштування осіб, яким надано статус безробітного, організацію громадських та інших робіт тимчасового характеру, отримання ваучерів, підтвердження результатів неформального навчання та професійне навчання безробітних осіб.

Головний спеціаліст відділу адміністрування, супроводження інформаційних систем, електронних реєстрів та захисту інформації Костопільського об’єднаного управління Пенсійного Фонду України Рівненської області Єва Курильчик звернулася з проханням мінімальної сплати єдиного внеску та зарахування страхового стажу.

Під час семінару роботодавці активно обмінялися думками, обговорили про відповідальність за порушення чинного законодавства та отримали вичерпні відповіді на питання, що їх цікавили.

Подібні заходи у співпраці з роботодавцями є одним із шляхів вирішення питання оперативного та якісного комплектування кадрами підприємств та працевлаштування незайнятого населення.

Така співпраця налаштовує працівників центру зайнятості на подальшу ефективну роботу, для цього у нас є досвід і всі можливості.