22 сiчня 2018
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук
Головна » Послуги населенню » Вибір професії

Зустріч фахівців РЦЗ у Чудельській загальноосвітній школі
 
05.09.2017  |  Сарненський районний центр зайнятості версія для друку
Зустріч фахівців РЦЗ у Чудельській загальноосвітній школі

Фахівці Сарненського районного центру зайнятості долучилися до святкування Першого дзвоника у Чудельській загальноосвітній школі. Святково вбрані учні, вчителі, щирі вітання, квіти, кульки, хвилювання батьків, Гімн України, синьо-жовтий стяг держави – так починається навчальний рік. А далі – лунає святковий дзвоник, що сповіщає про початок нового навчального року – захоплюючої подорожі в Країну Знань, яку не знайти на жодній географічній карті, бо ця країна надзвичайно цікава, в ній багато незнаних доріг, одна з яких – «Профорієнтація».

Під час зустрічі з майбутніми випускниками фахівці РЦЗ розповіли про реалії дорослого життя, а саме – сучасний ринок праці, затребувані і престижні професії, проблеми працевлаштування молодих фахівців. У спілкуванні з учнями зазначили, що вибір професії для молодої людини інколи стає серйозною проблемою: яку обрати професію? Престижну чи ту, що дає можливість швидко досягти матеріального достатку, а може ту, до котрої лежить душа, чи ту, яку радять батьки або друзі? Тому під час розмови  кожен із присутніх випускників спробував розібратися в собі, проаналізувати власні інтереси та основні помилки, яких допускаються молоді люди при виборі майбутнього фаху.

На пам’ять про зустріч всі учасники отримали листівки, буклети державної служби зайнятості з інформацією, яка допоможе у виборі майбутнього фаху.