14 грудня 2017
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук
Головна » Послуги населенню » Власна справа

Від мрії - до дії
 
06.09.2017  |  Дубенський міськрайонний центр зайнятості версія для друку
Від мрії - до дії

Служба зайнятості постійно прагне підтримати молодих, ініціативних людей, які хочуть реалізувати себе професійно шляхом організації власного бізнесу. Одним із таких позитивих прикладів організації підприємницької діяльності за сприяння Дубенського міськрайонного центру зайнятості є відкриття магазину з реалізації та прокату електро- та бензоінструменту Пахалюк Тетяною Леонідівною.

Тетяна звернулася в центр зайнятості за допомогою в пошуку роботи в листопаді 2016 року. Попередньо дівчина працювала бухгалтером у підприємця і спочатку була налаштована продовжувати професійну діяльність в цьому напрямку. Однак, під час консультацій з фахівцями центру з’ясувалося, що чоловік Тетяни Леонідівни має власний бізнес і планує його розширення, та на даний час шукає партнера. Фахівці поцікавились в молодої жінки, чи не хотіла б вона сама спробувати себе в цій ролі. Тетяні розповіли про можливість інформаційно-консультаційної і фінансової підтримки службою зайнятості у вигляді інформаційних семінарів, професійного навчання основам підприємницької діяльності, виплати одноразово допомоги по безробіттю і індивідуального супроводу в процесі здійснення підприємницької діяльності. І жінка вирішила спробувати себе в новій ролі.

У березні 2017 року Тетяна закінчила курси «підприємець-початківець» в Рівненському ЦПТО ДСЗ, підготувала і успішно захистила бізнес-план і з квітня почала свій власний шлях у сфері бізнесу. На сьогодні вона із задоволенням розказує про свою працю: «Однією із особливостей ведення мого бізнесу є дрібний ремонт інструменту безпосередньо на місці продажу (діагностика та налаштування, заміна та заточка пильних цепів, заміна контактних щіток та ін.). Також мій бізнес є максимально доступний до споживача, оскільки територіально точка продажу розміщена поруч з ринком, який працює щоденно. Плюс, я працюю з ПДВ». Тетяна задоволена, що в свій час, не побоялася ризику змінити своє майбутнє. А центр зайнятості і надалі старається допомогти молодому підприємцю, здійснюючи індивідуальний супровід його бізнесу.