18 грудня 2017
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук
Головна » Прес-центр » Новини

Відбулося чергове засідання у межах першого в Україні пілотного проекту допомоги учасникам АТО
 
12.09.2017  |  Рівненський районний центр зайнятості версія для друку
Відбулося чергове засідання у межах першого в Україні пілотного проекту допомоги учасникам АТО

У залі групової роботи Рівненського районного центру зайнятості відбулася чергова зустріч у межах реалізації пілотного проекту «Мережа допомоги учасникам антитерористичної операції та їх родинам при сільських та селищних радах району», який полягає у наданні соціально-інформаційної допомоги учасникам бойових дій, їх родинам громадянами, що перебувають на обліку в центрі зайнятості та мають попередній досвід практичних психологів та соціальних фахівців.

У зустрічі взяли участь директор Рівненського РЦЗ Петро Левчук, керівник ГО «Психологічна служба Євромайдану» Ольга Яковлєва та начальник відділу пільг та персоніфікованого обліку управління соціального захисту населення Рівненської районної державної адміністрації Наталія Скрашевська.

За період роботи проекту налагоджена співпраця з тими структурними підрозділами, працівники яких пов’язані з вирішенням питань учасників АТО. Вона відбувається шляхом консультацій (очних та телефонних, супроводу учасників АТО для подання документів, запрошення працівників структурних підрозділів на регулярні зустрічі учасників мережі соціальних працівників). Головними питаннями, з якими звертаються учасники АТО - це отримання земельної ділянки, санаторно-курортне лікування, оздоровлення дітей, отримання матеріальної допомоги, виплат. Фінансове забезпечення цього проекту проходить на паритетних засадах Рівненською районною радою та Рівненським районним центром зайнятості.

«Як показує досвід, цей проект є дієвим, він приносить користь хлопцям, які повернулися із зони АТО, членам їх родин, та на сьогодні виходить на державний рівень» - підсумував П. Левчук.

Крім того, він в черговий раз надав роз’яснення щодо порядку перебування громадян на обліку в службі зайнятості, отримання ними допомоги по безробіттю, можливості професійного навчання, а також щодо одержання інших соціальних послуг у центрі зайнятості.

О. Яковлєва наголосила, що отримана інформація від учасників АТО та членів їх родин є строго конфіденційною, і учасники проекту не мають права її розголошувати за будь-яких обставин. До того ж вона запропонувала, у разі потреби, власну психологічну допомогу.

Н. Скрашевська, надала обґрунтовані відповіді на питання учасників проекту щодо соціальних гарантій учасникам бойових дій.

Під час зустрічі були обговорені ключові завдання для соціальних фахівців на вересень.