21 листопада 2017
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук
Головна » Рівненська обласна служба зайнятості » Діяльність обласної служби зайнятості

Проаналізували причини заборгованості із заробітної плати
 
09.06.2017  |  Рівненський міський центр зайнятості версія для друку
Проаналізували причини заборгованості із заробітної плати

Заступник директора Рівненського міського центру зайнятості Світлана Ротар взяла участь у черговому засіданні міської тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат. Засідання відбулося під керівництвом заступника міського голови Сергія Васильчука.

Були розглянуті питання погашення заборгованості із виплати заробітної плати, єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. Комісія заслухала керівників економічно активних підприємств та банкрутів, які допустили заборгованість із виплати працівникам заробітної плати.

Відповідно зі статистичними даними, заборгованість із заробітної плати становить 30,8 млн. гривень.

Було проаналізовано причини виникнення заборгованості по кожному підприємству та надано рекомендації роботодавцям, відповідно до яких ситуація має бути виправлена.

Члени комісії наголосили роботодавцям на необхідності дотримання законодавства щодо офіційного оформлення трудових відносин з найманими працівниками та виплати заробітної плати працівникам у розмірі не менше мінімальної.