18 грудня 2017
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук
Головна » Послуги роботодавцям » Каталог послуг для роботодавців

Триває підбір на вакантні посади в компанії БаДМ
 
09.06.2017  |  Рівненський міський центр зайнятості версія для друку
Триває підбір на вакантні посади в компанії БаДМ

Менеджер з персоналу компанії БаДМ – національного дистрибютора фармацевтичного ринку, звернулася до служби зайнятості з проханням допомогти підібрати працівників.

 

Фахівці Рівненського міського центру зайнятості організували ярмарок вакансій за участю менеджера з персоналу Олени Романко та шукачів роботи, які перебувають на обліку у центрі зайнятості.

Понад 23 роки працює на ринку України компанія БаДМ – провідний український дистриб’ютор, неодноразовий переможець в номінації «Дистриб’ютор року». Місія компанії – здійснення якісної дистрибуції лікарських засобів, виробів медичного призначення, засобів гігієни та косметики ведучих компаній світу на території України.

Фармацевтична компанія гостро потребує складальників, формується кадровий резерв на інші посади. Пані Олена  розповіла, що БаДМ – динамічна, прогресивна компанія, яка йде в ногу з часом. Тут постійно впроваджуються нові технології. Компанія пропонує офіційне працевлаштування, конкурентну заробітну плату, комфортні умови праці, можливість кар’єрного росту, постійне навчання та підвищення професійного рівня, колектив дружній, а працівники – переважно молоді люди.

Додаткова інформація: Компанія БаДМ – це: понад 2500 співробітників, 10 регіональних структурних підрозділів та 16 офісів  - представництв, 18000 партнерів по Україні (аптек та закладів охорони здоров’я), відповідність вимогам належної практики дистрибуції (GDP),   понад 380 національних та 140 ведучих світових виробників та постачальників, 12000 позицій постійно в асортименті.

 

Підбір на вакантні посади підприємства триває. Детальну інформацію щодо можливостей працевлаштування можна отримати в Рівненському міському центрі зайнятості, відділ взаємодії з роботодавцями, телефон   26-66-85.

Адреса підприємства: вул. Князя Володимира, 109 (маршрутні таксі №43, 44). Записатися на співбесіду можна за телефонами:(093)7543378, (067)5049679, (0362) 42-03-26.