25 листопада 2017
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук
Головна » Послуги населенню » Служба зайнятості - людям з інвалідністю

У Дубровиці поінформували людей з інвалідністю
 
15.06.2017  |  Дубровицький районний центр зайнятості версія для друку
У Дубровиці поінформували людей з інвалідністю

На жаль, життя інвалідів в наш час дуже складне. Такі проблеми, як нестача спецпристроїв для переміщення, труднощі в отриманні освіти, нестача робочих місць, мізерні пенсії, не дають можливості інвалідам жити повноцінним життям та ізолюють їх від суспільства, залишаючи один на один зі своєю бідою. Майже щодня люди з обмеженими можливостями зіткаються з безліччю проблем, з непорозумінням, і долають їх. Все це вже можна вважати подвигом. І це дуже правильна позиція людини, адже, знаходячись постійно у соціумі, можна знайти самореалізацію, а в деяких випадках, і вилікуватись.

Так, 14 червня фахівці Дубровицького районного центру зайнятості спільно з представниками Бюро безоплатної правової допомоги провели семінар для осіб з особливими потребами.

У ході зустрічі люди з інвалідністю мали змогу ознайомитись з державними соціальними стандартами для осіб з особливими потребами стосовно законодавства про зайнятість, а також про можливість отримання безоплатної первинної правової допомоги яка включає  надання правової інформації; юридичні консультації; складення заяв, скарг та інших документів правового характеру; представництво інтересів та допомогу в отриманні доступу до безоплатної вторинної правової допомоги.

Захід проходив у формі діалогу, особи з інвалідністю мали можливість отримати достатньо корисної інформації та відповіді на питання, які їх цікавили.