21 листопада 2017
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук
Головна » Прес-центр » Новини

Колишній учасник АТО, а нинішній підприємець, вдячний за допомогу службі зайнятості
 
15.06.2017  |  Рівненський районний центр зайнятості версія для друку
Колишній учасник АТО, а нинішній підприємець, вдячний за допомогу службі зайнятості

В умовах сьогодення учасники антитерористичної операції гостро потребують уваги з боку держави, яка має бути не тільки матеріальною, але й вираженою у звичайній увазі та турботі. Надання інформаційної та психологічної допомоги, підтримки у працевлаштуванні – ось головні напрямки роботи Рівненського районного центру зайнятості з цією категорією населення.

У червні 2015 року до центру зайнятості звернувся демобілізований учасник АТО Андрій Борсук з метою пошуку роботи та отримання комплексу соціальних послуг.

Після співбесіди з профконсультантом та отримання інформації про можливість відкриття власної справи, аналізу ринку праці та власних можливостей, чоловік прийняв рішення стати приватним підприємцем. У процесі проходження психодіагностичного тестування, безробітному були надані відповідні поради щодо вибору сфери діяльності та рекомендовано пройти професійне навчання за напрямком "Підприємець-початківець".

Маючи професійно-технічну освіту за професією верстатник широкого профілю, Андрій Борсук обрав своїм майбутнім спрямуванням бізнесу виготовлення столярних виробів, оскільки цей вид підприємницької діяльності характеризується постійним попитом, що в свою чергу забезпечить стабільний дохід.

Наприкінці серпня 2015 року безробітний за допомогою служби зайнятості відкрив власну справу, отримавши одноразову допомогу по безробіттю.

На сьогодні Андрій Борсук вдало веде свій бізнес у м. Шепетівка. Займається обробкою деревини та її реалізацією на вітчизняних та закордонних ринках збуту. Зі слів колишнього безробітного, бізнес є рентабельним та перспективним. За можливість його відкриття та ведення, а також за змогу задовольнити власні потреби та потреби родини, А. Борсук вдячний державній службі зайнятості.