21 листопада 2017
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук
Головна » Послуги населенню » Вибір професії

Профорієнтація в "Країні мрій"
 
19.06.2017  |  Острозький міськрайонний центр зайнятості версія для друку
Профорієнтація в "Країні мрій"

У житті кожної людини настає момент, коли необхідно замислитися над питанням: «Ким я хочу бути у професійному плані?» Важливо правильно обрати професію, так як вимоги професії до людини повинні співпадати з її психологічними особливостями. Перш за все це моральне задоволення, коли зроблено правильний вибір, тоді професія стає як хобі. І виснажлива праця для одних стає захопленням для інших. Крім того, правильний вибір - це висока самооцінка, реалізованість і успішне життя.

Фахівці Острозького міськрайонного центру зайнятості 14 червня провели виїзну профорієнтаційну акцію з використання мобільного центру професійної орієнтації для дітей, які відпочивають в ПЗ ОДСОК «Країна Мрій» під назвою «Я і світ професій». Учасниками заходу стали діти різної вікової категорії: від 8-ми до 16-ти років.

З дітьми старшої вікової групи проведено профорієнтаційні бесіди, під час яких вони отримали інформацію про світ професій, вимоги та особливості сучасного ринку праці, обирали найбільш значимі для кожного мотиви вибору професії. Увазі присутніх  було представлено відеофільм про Рівненський центр професійно-технічної освіти ДСЗ. Разом з тим діти дізналися про послуги, які надає служба зайнятості, можливості щодо сприяння працевлаштуванню молоді. Бажаючі мали змогу оцінити свої професійні нахили за допомогою тестування, за результатами яких кожен отримав практичні та методичні рекомендації щодо вибору професії.

З молодшими дітьми проведено різноманітні конкурси: «Історики», «Класифікатор», «Творці», «Склади професію», «Пантоніма», «Хто більше» та інші. Слід відмітити, що діти активно брали участь у конкурсах, з азартом відгадували загадки та демонстрували глибокі знання професій. Підсумком роботи став конкурс малюнків на асфальті «Професія моєї мрії».

Всіх учасників нагороджено призами та грамотами.