18 грудня 2017
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук
Головна » Послуги населенню » Вибір професії

Про професії майбутнього інформували в пришкільному таборі
 
19.06.2017  |  Радивилівський районний центр зайнятості версія для друку
Про професії майбутнього інформували в пришкільному таборі

"Ким бути?" - під таким гаслом розпочався профорієнтаційний урок-семінар «Професії майбутнього», присвячений вибору професії для учнів з пришкільного табору Радивилівського НВК Школа №2-ліцей.

Щоб вибір професії учнями був справді свідомим і вільним, необхідно враховувати принаймні три фактори: поінформованість про світ професій, знання своїх особистісних особливостей, уміння співвідносити особисті здібності, які вимагають професія і спеціальність.

Спеціаліст центру зайнятості, Алла Кадишин, поінформувала учнів про  ринок праці, який швидко змінюється завдяки розвитку техніки та технологій. Діти мали можливість подивитись анімаційні мультфільми про ті професії, які їх найбільше цікавлять.

Також під час уроку учням розповідали про всі послуги, які надає центр зайнятості, можливості навчання та здобуття робітничих професій за допомогою центру зайнятості у Рівненському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості.

Після закінчення профорієнтаційного уроку, діти були дуже задоволені від отриманої інформації, а дехто і від самої екскурсії в центр зайнятості.