25 липня 2017
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук
Головна » Рівненський центр професійно-технічної освіти

Гра на випередження, або Як в "Агатівці" про професії дізнавалися
 
19.06.2017  |  Рівненський центр професійно-технічної освіти ДСЗ версія для друку
Гра на випередження, або Як в "Агатівці" про професії дізнавалися

Важливим напрямком діяльності служби зайнятості є професійна орієнтація учнівської молоді, а тісна співпраця з дитячим оздоровчим закладом «Агатівка» чудово сприяє популяризації робітничих професій та в ігровій веселій атмосфері знайомить дітлахів із цікавим заняттям. Подібні зустрічі слугують передумовою нових комунікацій та виявляють уподобання дітей.

За традицією, для учнівської молоді, яка відпочиває у місцевому таборі, Гощанський районний центр зайнятості спільно з Рівненським центром професійно-технічної освіти ДСЗ провели спільну виїзну акцію «Світ професій. Мій вибір». Представники РЦПТО ДСЗ завітали до дітей із майстер-класами за професіями «Виробник художніх виробів з лози» та «Кравець».

Майстер виробничого навчання Ірина Кравець ділиться: «В майстер-класах взяли участь діти різного віку. Хлопчики цікавилися технікою лозоплетіння, дівчатка згуртувалися навколо прикрас зі стрічок і квітів із тканини. Усі охоче пробували власні сили. Цікавим відкриттям для дітей стало поєднання техніки канзаші та лозоплетіння у композиціях: квіти наклеювали на сувенірну корзинку .

Із дітьми працювали слухачі РЦПТО ДСЗ – майбутні кравчиня Оксана Папужинська та майстер із лозоплетіння Світлана Опанасюк.

Робота «кипіла» у гамірній, ігровій атмосфері. На території дитячого містечка діяла яскрава виставка робіт слухачів - квіткові композиції та стрічкові прикраси у волосся, ковані вироби з металу та плетені вироби з лози: панно, хлібниці, корзини, кошики для квітів. Діти бачили, які цікаві і цінні вироби можна виготовити, якщо докласти зусиль і вміння. 

На згадку про зустріч юні учасники акції отримали інформаційні буклети, переглянули профорієнтаційні презентації, відеофільми про навчання у Рівненському центрі професійно-технічної освіти ДСЗ та фільми про професії. Вони залюбки фотографувались та обмінювалися враженнями. Приємною несподіванкою стали подарунки ручної роботи: виготовлені слухачами РЦПТО ДСЗ та дітьми сувеніри поділили між усіма охочими.