25 листопада 2017
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук
Головна » Послуги населенню » Корисно шукачам роботи

На семінарі для безробітних розвивали мотивацію до працевлаштування
 
19.06.2017  |  Корецький районний центр зайнятості версія для друку
На семінарі для безробітних розвивали мотивацію до працевлаштування

Тренінг-семінар «Формування активної життєвої позиції з метою успішного працевлаштування» провели у Корецькому районному центрі зайнятості. До участі у заході залучили представника ТзОВ «Айкю Холдинг».

Успішне працевлаштування безробітних великою мірою залежить саме від їх активності у цьому процесі – починаючи від прийняття рішення про пошук роботи та закінчуючи вдалим проходженням співбесіди з майбутнім роботодавцем. Саме активна позиція у працевлаштуванні та розуміння власних переваг додає впевненості шукачу та забезпечує позитивний результат в пошуках роботи.

Тренер спрямувала увагу учасників тренінгу на актуалізацію професійно-особистісного потенціалу, а саме: розвиток мотивації до успіху та здатності до визначення цілей, формування здібності до конструктивного подолання професійної кризи, а також розширення особистісного самоусвідомлення та підвищення комунікативної компетентності.

У результаті інтерактивної роботи учасники заходу зрозуміли, що допомога центру зайнятості у пошуку роботи, помножена на власну ініціативу, дає набагато більший ефект. Покроковий алгоритм передбачає з’ясування ситуації на ринку праці та системність і планомірність пошуку.