21 листопада 2017
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук
Головна » Послуги населенню » Корисно шукачам роботи

Інформаційний семінар для військовослужбовців та учасників АТО
 
19.06.2017  |  Кузнецовський міський центр зайнятості версія для друку
Інформаційний семінар для військовослужбовців та учасників АТО

У Кузнецовському міському центрі зайнятості провели інформаційний семінар для військовослужбовців та учасників АТО, в якому взяли участь 12 безробітних.

Метою заходу було надання психологічної підтримки, допомога у працевлаштуванні, презентація послуг Державної служби зайнятості та Рівненського центру професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості для військовослужбовців та учасників АТО.

Провідний фахівець з питань занятості  Марія Кльок поінформувала про послуги, які надає державна служба зайнятості учасникам АТО, місцевий та регіональний ринки праці, наявні вакансії для їх працевлаштування та можливість проходження професійного навчання у Рівненському центрі професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості за рахунок коштів  Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття.

Також повідомила про нову послугу служби зайнятості - безкоштовне онлайн навчання англійській мові в рамках соціального проекту «Лінгва.Скілз» (LINGVA.SKILLS). Ексклюзивом такої форми навчання є можливість навчатися у вільному режимі, будь-де, в будь-який час, обирати власний темп навчання та по завершенню певного обсягу матеріалу отримати сертифікат про закінчення курсу.

Наприкінці заходу фахівець центру занятості  відповіла на запитання учасників, а також продемонструвала відеоролик про набір у 81 окрему аеромобільну бригаду.

- Віра в себе та активна життєва позиція мають вирішальне значення, адже, можна мати бажання, але не вірити в його здійснення, - зазначила фахівець центру зайнятості, та побажала успіхів у реалізації своїх життєвих планів та задумів.