24 сiчня 2018
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук
Головна » Переваги служби за контрактом!

Орієнтуємо учасників АТО на військову службу за контрактом!
 
06.10.2017  |  Дубровицький районний центр зайнятості версія для друку
Орієнтуємо учасників АТО на військову службу за контрактом!

Головним завданням служби зайнятості є – сприяння працевлаштуванню безробітним громадянам та якісний підбір персоналу роботодавцям на їх замовлення.

Окрема увага приділяється працевлаштуванню демобілізованих учасників АТО. Це та категорія людей, яка потребує особливої уваги з точки зору адаптації до умов мирного життя та інтеграції на ринку праці.

Альтернативою у їх працевлаштуванні фахівці районного центру зайнятості вбачають у військовій службі за контрактом в Збройних Силах України. Висока заробітна плата та соціальне забезпечення є привабливими як для тих, хто не має роботи.

Військовий комісар Дубровицького районного комісаріату Анатолій Білаш зазначив : «Центр зайнятості активно долучився до інформаційно-роз’яснювальної роботи серед безробітних щодо можливості проходження  військової служби за контрактом, зокрема створили спеціальний інформаційний куточок,  в якому розміщені тематичні буклети та листівки, регулярно проводимо спільні інформаційні семінари для безробітних з цього питання».

З метою прискорення працевлаштування, впродовж року фахівцями центру зайнятості для учасників АТО, які перебувають в пошуках роботи, було проведено 20 цільових семінарів,  на яких здійснювалось інформування присутніх щодо умов комплектування Збройних Сил України військовослужбовцями для проходження військової служби за контрактом та до резерву, формування позитивного відношення до служби в ЗСУ тощо.

Як результат  5 чол. з числа учасників АТО, скористались такою можливістю,  заключили контракт  та наразі проходять військову  службу в Збройних Силах України.