23 сiчня 2018
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук
Головна » Переваги служби за контрактом!

Збройні Сили України запрошують на військову службу за контрактом
 
10.11.2017  |  Кузнецовський міський центр зайнятості версія для друку
Збройні Сили України запрошують на військову службу за контрактом

З метою мотивації безробітних до проходження військової служби за контрактом у Збройних Силах України 7 листопада в Кузнецовському  міському центрі зайнятості для 17 безробітних провели семінар «Військова служба за контрактом» за участю начальника служби захисту інформації Варашського міського військового комісаріату Олександра Маринича.

Провідний фахівець з питань занятості відділу активної підтримки безробітних Марія Кльок ознайомила з послугами, які надає служба зайнятості і про те, що в центрі занятості розміщено інформаційно – агітаційні  матеріали щодо умов прийняття на військову службу за контрактом.

Представник військового комісаріату О. Маринич ознайомив присутніх із перевагами служби за контрактом: гідним грошовим та пенсійним забезпеченням, можливістю отримати житло за рахунок держави, професійного та кар’єрного росту, забезпечення харчуванням, речовим майном, створенням умов для підвищення рівня освіти, а також гарантованим забезпеченням соціальних пільг. Повідомив, що надається безоплатна медична допомога у військово-медичних закладах охорони здоров’я,право на санаторно-курортне лікування та відпочинок у санаторіях, будинках відпочинку, пансіонатах і на туристських базах Міністерства оборони України (один раз на рік).

Також Олександр Іванович поінформував про те, що усі новобранці під час служби мають можливість здобути професії: водія, механіка, оператора, акумуляторника та інші, які згодом можуть успішно використовуватися у цивільній трудовій діяльності, тому що є затребувані на ринку праці.

В ході заходу слухачі семінару заповнили анкету “Кандидата для прийняття на військову службу за контрактом” та отримали фахові відповіді на запитання.