24 сiчня 2018
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук
Головна » Переваги служби за контрактом!

У Дубровиці центр зайнятості та військкомат популяризують військову службу за контрактом у Збройних Силах України
 
23.11.2017  |  Дубровицький районний центр зайнятості версія для друку
У Дубровиці центр зайнятості та військкомат популяризують військову службу за контрактом у Збройних Силах України

Фахівцями Дубровицького районного центру зайнятості серед шукачів роботи проводиться інформаційно-роз’яснювальна робота щодо служби за контрактом у Збройних Силах України.

У рамках співпраці з Дубровицьким районним військкоматом 21 листопада фахівці центру зайнятості провели для 11-ти зареєстрованих безробітних, які перебувають на обліку в пошуках роботи, цільовий інформаційний семінар з цього питання.

Юрисконсульт центру зайнятості Чернишкова Г.Ю. розповіла про стан ринку праці в районі, ознайомила з послугами, які надає служба зайнятості, а також повідомила, що у центрі зайнятості розміщені рекламно-агітаційні матеріали щодо умов прийняття на військову службу за контрактом та вступу до вищих військових навчальних закладів.

Представники військового комісаріату – сержант Конончук Ярослав Геннадійович  детально ознайомив учасників заходу про порядок відбору та прийняття громадян України на військову службу за контрактом, наголосив на перевагах служби за контрактом, зокрема достойним грошовим та пенсійним забезпеченням, можливістю отримати житло за рахунок держави, професійного та кар’єрного росту, забезпечення харчуванням, речовим майном, створенням умов для підвищення рівня освіти, а також гарантованим забезпеченням соціальних пільг.

Усі присутні отримали інформаційні листівки «Військова служба за контрактом».