18 сiчня 2018
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук
Головна

Рівненський центр професійно-технічної освіти


Рівненський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості

Рівненський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості є державним навчальним закладом. Навчання відбувається у м. Рівне, навчальних відділеннях центру в смт Гоща, с. Олександрія Рівненського району, м. Сарни, м. Костопіль, смт Млинів за 56 професіями та більш як 140 напрямами »

Серед випускників - кваліфікованих водіїв вантажівок - тендітна жінка
18.01.2018

В Олександрійському навчальному відділенні Рівненського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості відбулась державна кваліфікаційна атестація за професію "Водій автотранспортних засобів категорії "С" »

Касир у торговельному закладі має бути обов'язково кваліфікованим
17.01.2018

Із високими знаннями та відмінними практичними навичками завершили навчання у Рівненському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості безробітні Здолбунівщини, Рокитнівщини, Гощанщини, м. Рівне та Рівненського району за професією "касир торговельного залу" »

Відбулося перше засідання методичної комісії
12.01.2018

10 січня на базі Олександрійського навчального відділення Рівненського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості відбулося перше засідання методичної комісії за професіями галузей сільського господарства, металообробки, деревообробки та будівництва »

Кваліфіковані перукарі після навчання - нарозхват
11.01.2018

Легка недбалість у локонах та бездоганна "чистота" укладок. Саме такі модні тенденції пропонують сьогодні стилісти та саме такими ознаками вирізнялися роботи випускників Рівненського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості за професією "Перукар (перукар-модельєр) на державній кваліфікаційній атестації. Успіхами пишаються наставники перукарів-початківців, про них говорили і запрошені роботодавці »

Випускники РЦПТО ДСЗ ремонтуватимуть військову техніку та відкриють власну справу
05.01.2018

Днями група слухачів за професією "слюсар з ремонту автомобілів" успішно завершила навчання і склала державну кваліфікаційну атестацію »

У рік новий - з професійним успіхом!
29.12.2017

Справжній передноворічний подарунок зробили собі кухарі-самоучки із Рокитнівщини. Своє вміння, досвід та знання вони успішно продемонстрували на оцінюванні неформального навчання, що його проводить Рівненський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості »

Психологів вчили, як працювати з учасниками АТО
27.12.2017

Психолог Рівненського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості відвідала психологічний тренінг, що був організований благодійною організацією "Елеос", спілкою ветеранів АТО та Рівненською єпархією Київського патріархату. На заході говорили про психологічну допомогу бійцям, котрі повернулися із зони конфлікту »

Майбутні продавці вчилися долати конфлікти
26.12.2017

Заняття "Конфлікт і спілкування" з елементами тренінгу провела практичний психолог для майбутніх продавців продовольчих товарів, які проходять професійну підготовку на базі Костопільського навчального відділення Рівненського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості »

Спорт об'єднує та вчить працювати у команді
18.12.2017

Доброю традицією Рівненського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості є організація активного дозвілля своїх слухачів. Серед найулюбленіших занять - спортивні »Дата з    Показати календар     по    Показати календар      Показати »