22 листопада 2017
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук
Головна

Рівненський центр професійно-технічної освіти


Рівненський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості

Рівненський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості є державним навчальним закладом. Навчання відбувається у м. Рівне, навчальних відділеннях центру в смт Гоща, с. Олександрія Рівненського району, м. Сарни, м. Костопіль, смт Млинів за 56 професіями та більш як 140 напрямами »

Для учнівської молоді Гощанщини розгорнули імпровізоване містечко професій
20.11.2017

У селищі Горбаків, що у Гощанському районі, Рівненський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості спільно із Гощанським районним центром зайнятості знайомили старшокласників із робітничими професіями »

Вкотре участь у "Бурштинових зорях" допомогла безробітним подолати невпевненість
15.11.2017

Рівненська осінь щедра на події та враження! 12 листопада в Рівному відбувся проміжний етап Чемпіонату України з перукарського мистецтва "Бурштинові зорі 2017". Цей захід вчетверте проводиться в Україні, і участь у ньому протягом року беруть усі регіони. Рівненський центр професійно-технічного навчання державної служби зайнятості активно долучається до змагань і надає шанс своїм викладачам і слухачам - майбутнім майстрам вдосконалити професійність »

Під час презентації оновленого центру зайнятості було представлено дистанційні технології начання безробітних
06.11.2017

Фахівці та керівництво Рівненського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості активно долучились до інформаційної кампанії з питань соціально-психологічної адаптації учасників АТО та презентації оновленого Березнівського районного центру зайнятості »

Від уміння володіти емоціями залежить атмосфера на роботі та в родині
25.10.2017

Як не втратити життєву енергію, зберегти оптимізм, не "вигоріти" емоційно, - говорили на психологічному семінарі-тренінгу для працівників Рівненського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості »

На Ярмарку професій старшокласники дізналися про унікальний навчальний заклад
24.10.2017

19 жовтня у Рівному стартував міський Ярмарок професій для старшокласників та їх батьків за участю представників навчальних закладів І - ІV рівнів акредитації. Захід організували Рівненський міський центр зайнятості спільно з управлінням освіти Рівненського міськвиконкому. Впродовж двох днів у Палаці дітей та молоді учні знайомилися із різноманітними професіями »

На Покрови у місті Дубно вшановували козацтво і знайомилися із робітничими професіями
19.10.2017

14 жовтня, на свято Покрови Пресвятої Богородиці та Дня захисника України дубенчани та гості міста мали унікальну нагоду стати учасниками майстер-класів від Рівненського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості »

Запрошуємо на навчання за професією "Токар"
06.10.2017

Кваліфікованих майстрів токарної справи готують у Олександрійському навчальному відділенні РЦПТО ДСЗ. Безробітні, направлені базовими центрами зайнятості проходять навчання безкоштовно »

Міцні теоретичні знання оператора котельні - головне у роботі із сучасним обладнанням
05.10.2017

Безробітні, направлені Рівненським МЦЗ, Дубенським і Острозьким МРЦЗ, Гощанським, Здолбунівським, Костопільським РЦЗ, впродовж 3 місяців навчалися в РЦПТО ДСЗ та здобували навички роботи на підприємствах »

Дозвілля слухачів стає корисним і наповненим
28.09.2017

Із слухачами Рівненського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості, котрі проживають у гуртожитку навчального закладу, активно проводять виховні заходи та урізноманітнюють їх дозвілля »Дата з    Показати календар     по    Показати календар      Показати »