22 вересня 2017
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук
Головна » Послуги роботодавцям

Каталог послуг для роботодавців

Звернення служби зайнятості до роботодавців

В Рівненській області значна увага приділяється вирішенню питань працевлаштування внутрішньо переміщених осіб, які вимушено покинули місце проживання внаслідок обставин, пов'язаних з тимчасовою окупацією АР Крим і проведенням антитерористичної операції на Сході країни, та які шукають роботу на Рівненщині »

Види послуг, які надає роботодавцям Державна служба занятості України

Консультацію щодо надання послуг Ви можете отримати в будь-якому центрі зайнятості »

Інтернет-послуги з підбору персоналу - роботодавцям

Державна служба зайнятості пропонує вам широкий перелік Інтернет-послуг з пошуку працівників »

Професійне навчання на робочому місці

Професійне навчання на робочому місці надає можливість підготувати персонал з числа претендентів на вакансію з урахуванням вимог конкретного робочого місця »

Перший в Рівненській області "АТБ-маркет" відкриють в Острозі
18.09.2017

Представники ТОВ "АТБ-маркет" звернулися до Острозького міськрайонного центру зайнятості по допомогу в укомплектуванні вакансій керуючого магазину, заступника керуючого, товарознавця, охоронників, продавців-консультантів, помічників продавця та вантажників. У жовтні в Острозі відкриється перший маркет цієї мережі »

Роботодавців вчили правильно підбирати персонал
11.09.2017

Семінар для представників роботодавців "Техніка підбору персоналу. Співбесіда з кандидатом" відбувся в Рівненському міському центрі зайнятості »

У Дубно відбувся міні-ярмарок вакансій
23.08.2017

Спеціалісти Дубенського міськрайонногоо центру зайнятості співпрацюють не тільки з місцевими роботодавцями, але і з роботодавцями сусідніх областей щодо вирішення питання задоволення кадрової потреби. Нещодавно вони провели ярмарок вакансій для мере?жі "Наш Край" м. Луцька »

"Рівнеазот" продовжує підбір працівників
15.08.2017

Днями в Рівненському міському центрі зайнятості відбувся міні-ярмарок вакансій за участю ПАТ "Рівнеазот". Нині на підприємстві актуальними є вакансії апаратників, електрогазозварників, слюсарів, лаборантів, майстрів ремонту та ін. »

Вакансії у Польщі пропонували на ярмарку
15.08.2017

14 серпня в Березнівському районному центрі зайнятості відбувся міні-ярмарок вакансій на замовлення роботодавця - ФОП Олександра Мельника, за участю представника Руслана Дворака, який пропонував безробітним актуальні вакансії у Республіці Польща »

Виходимо на міжнародний рівень працевлаштування
14.08.2017

В Острозькому міськрайонному центрі зайнятості відбувся міні-ярмарок вакансій на замовлення роботодавця - ФОП Олександра Мельника, що пропонував безробітним актуальні вакансії у Республіці Польща »Дата з    Показати календар     по    Показати календар      Показати »