13 грудня 2017
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук
Головна

Рівненський центр професійно-технічної освіти


Рівненський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості

Рівненський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості є державним навчальним закладом. Навчання відбувається у м. Рівне, навчальних відділеннях центру в смт Гоща, с. Олександрія Рівненського району, м. Сарни, м. Костопіль, смт Млинів за 56 професіями та більш як 140 напрямами »

Вкотре перемога у півфіналі та почесна відзнака у фіналі всеукраїнського перукарського конкурсу "Снігова Королева" дісталася Рівненщині
12.12.2017

Щорічний Всеукраїнський конкурс перукарів - початківців "Снігова Королева" від відомої компанії ESTEL мотивує молодь до професійної творчості та перемог »

Маска, що плаче, моделі з 3D - принтера та дитяча мрія: дизайнери тривимірної графіки дивували своїми роботами
06.12.2017

Підсумкове заняття у групі слухачів за напрямом "Створення тривимірної графіки у програмі Autodesk 3ds Max" Рівненського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості завжди проходить цікаво та емоційно. Слухачі демонстрували своє вміння реалістично передати будь-які об'єкти у графіці »

Фітнес-хліб та маркетингові послуги - бізнес-ідеї, які обрали підприємці-початківці
04.12.2017

У Рівненському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості завершила навчання група слухачів, які обрали напрям підвищення кваліфікації "Підприємець-початківець" »

Майбутні бармени побували на екскурсії
04.12.2017

Слухачі Рівненського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості побували на екскурсії у рівненському коктейль-барі "Мармелад" та відвідали семінар. Темою зустрічі була "Організація робочого місця бармена. Барний етикет" »

В РЦПТО ДСЗ організовують дозвілля слухачам
30.11.2017

Не вперше у гуртожитку Рівненського центру професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості Іриною Гарнагою було організовано та проведено змагання з настільного тенісу серед слухачів центру »

Рівнянка, котра вміє і любить готувати, підтвердила кваліфікаційний розряд
29.11.2017

У Рівненському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості відбулося підтвердження результатів неформального професійного навчання за професією "Кухар" »

Навчились, отримали кваліфікацію та роботу
28.11.2017

Безробітні Гощанщини отримали чудову перспективу працевлаштування. Впродовж місяця вони навчалися за напрямом "Використання сучасних технологій при виготовленні швейних виробів", успішно завершили курс підготовки та готові працювати »

Разом із дубенськими старшокласниками ярмарок відвідав народний артист України
28.11.2017

Днями для старшокласників Дубенщини за ініціативи Дубенського міськрайонного центру зайнятості відбувся масштабний Ярмарок професій. Містечко робітничих професій у районному будинку культури розгорнув і Рівненський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості »

На зборах трудового колективу заслухали нову редакцію Статуту РЦПТО ДСЗ
28.11.2017

27 листопада відбулися збори трудового колективу Рівненського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості щодо слухання та обговорення нової редакції Статуту навчального закладу »Дата з    Показати календар     по    Показати календар      Показати »