13 грудня 2017
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук
Головна » Послуги населенню

Власна справа

Як започаткувати власний бізнес за сприяння державної служби зайнятості

Одним із напрямів діяльності державної служби зайнятості є сприяння у започаткуванні власної справи незайнятим громадянам з метою забезпечення їх зайнятості »

Власний досвід - як приклад для шукача роботи
01.12.2017

Нині у Сарненському районному центрі зайнятості триває Декада зайнятості для людей з інвалідністю. Так, у рамках роботи Центру розвитку підприємництва 30 листопада відбувся обмін досвідом щодо започаткування успішної підприємницької діяльності особами з обмеженими фізичними можливостями »

Не побоялася ризикнути і тепер за сприяння служби зайнятості стала власником затишного магазину-кав'ярні
13.11.2017

Коли звернулася до Березнівського районного центру зайнятості безробітна Олена Люшин, то їй порадили зайнятися підприємницькою діяльністю. Вона сприйняла це позитивноі нині має власний бізнес »

Молодий підприємець відкрив магазин "Маяк"
31.10.2017

Після скорочення з роботи, молодого енергійного чоловіка статус безробітного аж ніяк не влаштовував. Тому, при зверненні в Березнівський районний центр зайнятості Іван Пилипчук почав наполегливо втілювати в життя мрію - не лише займатись улюбленою справою, а й створювати власний бізнес »

Де знайти джерела бізнес-ідей дізнались на семінарі
25.10.2017

Як розпочати власний бізнес і чи вигідно його мати? Відповідь на це та інші питання обговорювали шукачі роботи, які були учасниками семінару "Від бізнес-ідеї - до власної справи" »

Улюблене хобі стало улюбленою справою
11.10.2017

Світлана Куца визначила для себе, що потрібно займатися тим, що не лише цікаво, а й корисно. Активний спосіб життя, який постійно вела сама, та аналіз ринку праці вказав на можливість реалізувати давню мрію - відкрити фітнес-клуб. За підтримки фахівців Березнівського районного центру зайнятості жінка започаткувала власну справу »

Власна справа - гарантія майбутнього
03.10.2017

Володимир Ступчук мріяв про власну справу. В центрі зайнятості він взяв участь в семінарах з підприємництва, згодом закінчив курси за напрямком "Підприємець-початківець". Отримавши одноразово допомогу по безробіттю для організації підприємницької діяльності відкрив свій бізнес - офтальмологічний кабінет у місті Корець »

Коли дитячі захоплення стають справою всього життя
03.10.2017

Парфенюк Алла, якраз той випадок, коли професія, обрана ще в ранньому віці, стала справою всього життя. Любов до перукарської справи передалася молодій жінці від матері »

Від мрії - до дії
06.09.2017

Служба зайнятості постійно прагне підтримати молодих, ініціативних людей, які хочуть реалізувати себе професійно шляхом організації власного бізнесу. Одним із таких позитивих прикладів організації підприємницької діяльності за сприяння Дубенського міськрайонного центру зайнятості є відкриття магазину з реалізації та прокату електро- та бензоінструменту Пахалюк Тетяною Леонідівною »

Формула успіху для підприємця
30.08.2017

З метою підвищення рівня обізнаності зареєстрованих безробітних щодо особливостей відкриття власної справи при відсутності досвіду й великих фінансових капіталовкладень 29 серпня у Рівненському районному центрі зайнятості відбувся семінар-тренінг "Як започаткувати власну справу або формула успіху для підприємця" »Дата з    Показати календар     по    Показати календар      Показати »