19 вересня 2017
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук
Головна

Рівненський центр професійно-технічної освіти


Рівненський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості

Рівненський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості є державним навчальним закладом. Навчання відбувається у м. Рівне, навчальних відділеннях центру в смт Гоща, с. Олександрія Рівненського району, м. Сарни, м. Костопіль, смт Млинів за 56 професіями та більш як 140 напрямами »

УВАГА! Триває активне доукомплектування групи слухачів за професією "Рибовод (кваліфікований робітник)"
18.09.2017

Рівненський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості оголошує про доукомплектування групи слухачів за професією "Рибовод (кваліфікований робітник)" »

Триває оперативне доукомплектування групи за професією "Офіціант"!
15.09.2017

Запрошуємо на навчання у групу офіціантів. Оберіть майбутнє разом із Рівненським центром професійно-технічної освіти державної служби зайнятості! »

Кравець: робітнича професія дозволить займатися улюбленою справою
13.09.2017

Безробітні Рівного і Рівненського району обрали навчання у Рівненському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості за професією "Кравець". Після навчання майстри зможуть по-новому вибудувати стосунки із майбутніми замовниками, віднайти свій стиль і шарм, завоювати симпатії і прихильність клієнтів »

Професія "Візажист": модно, сучасно, цікаво
13.09.2017

Навчання слухачів за професією "Візажист" відбувається на базі навчального відділення Рівненського центру професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості і триває 5,3 місяця »

Майбутні перукарі під час навчання відвідують тематичні семінари від провідних технологів
12.09.2017

Майбутні перукарі, котрі навчаються у Рівненському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості, мають унікальну нагоду переймати цінний досвід кращих представників професії. Семінари, тренінги, майстер-класи - заходи, що завжди супроводжують вивчення теоретичного матеріалу »

Вчорашні безробітні навчилися створювати не лише сайти, - відтепер вони можуть моделювати і власне майбутнє
12.09.2017

Цікавим та захоплюючим є навчання у Рівненському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості за напрямом "Основи комп'ютерної графіки та web-дизайну". Про це говорили самі слухачі під час підсумкового заняття »

Продавці отримали кваліфікацію після навчання за індивідуальною формою
11.09.2017

6 вересня закінчилось навчання слухачів Рівненського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості. Безробітні трьох районів області вподобали професією "Продавець продовольчих товарів" і пройшли курс навчання за індивідуальною формою »

Набір групи "Розробка додатків в середовищі Unity 3D на C#"
11.09.2017

Маєте бажання займатися створенням ігор…
7 листопада 2017 року у Рівненському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості розпочнеться навчання за напрямом "Розробка додатків в середовищі Unity 3D на С#" »

Улюблена професія дозволить самореалізуватися вчорашнім безробітним
11.09.2017

Успішно завершили навчання за професією "Педикюрник (додатковий модуль: вміння виконувати манікюрні роботи) слухачі із Гощанського, Демидівського, Дубровицького, Зарічненського, Здолбунівського і Рівненського районів »Дата з    Показати календар     по    Показати календар      Показати »