22 сiчня 2018
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук
Головна » Послуги населенню

Власна справа

Як започаткувати власний бізнес за сприяння державної служби зайнятості

Одним із напрямів діяльності державної служби зайнятості є сприяння у започаткуванні власної справи незайнятим громадянам з метою забезпечення їх зайнятості »

Розпочав власну справу і планує стати роботодавцем
15.01.2018

Павло Вишневський за сприяння Дубенського міськрайонного центру зайнятості у 2017 році розпочав власну підприємницьку діяльність з ремонту телевізійної техніки. Нині планує відкриття ще однієї майстерні і має намір знову скористатися послугами центру зайнятості. На цей раз уже як роботодавець »

39 безробітних стали торік підприємцями за підтримки Рівненського міського центру зайнятості
15.01.2018

У 2017 році 39 громадян з числа безробітних поповнили лави бізнесменів. Отримавши від фахівців служби зайнятості кваліфіковану інформаційно-консультаційну підтримку та пройшовши професійне навчання за напрямом "Підприємець - початківець" у Рівненському центрі професійно-технічної освіти ДСЗ вони почали займатися улюбленими справами »

Власний досвід - як приклад для шукача роботи
01.12.2017

Нині у Сарненському районному центрі зайнятості триває Декада зайнятості для людей з інвалідністю. Так, у рамках роботи Центру розвитку підприємництва 30 листопада відбувся обмін досвідом щодо започаткування успішної підприємницької діяльності особами з обмеженими фізичними можливостями »

Не побоялася ризикнути і тепер за сприяння служби зайнятості стала власником затишного магазину-кав'ярні
13.11.2017

Коли звернулася до Березнівського районного центру зайнятості безробітна Олена Люшин, то їй порадили зайнятися підприємницькою діяльністю. Вона сприйняла це позитивноі нині має власний бізнес »

Молодий підприємець відкрив магазин "Маяк"
31.10.2017

Після скорочення з роботи, молодого енергійного чоловіка статус безробітного аж ніяк не влаштовував. Тому, при зверненні в Березнівський районний центр зайнятості Іван Пилипчук почав наполегливо втілювати в життя мрію - не лише займатись улюбленою справою, а й створювати власний бізнес »

Де знайти джерела бізнес-ідей дізнались на семінарі
25.10.2017

Як розпочати власний бізнес і чи вигідно його мати? Відповідь на це та інші питання обговорювали шукачі роботи, які були учасниками семінару "Від бізнес-ідеї - до власної справи" »

Улюблене хобі стало улюбленою справою
11.10.2017

Світлана Куца визначила для себе, що потрібно займатися тим, що не лише цікаво, а й корисно. Активний спосіб життя, який постійно вела сама, та аналіз ринку праці вказав на можливість реалізувати давню мрію - відкрити фітнес-клуб. За підтримки фахівців Березнівського районного центру зайнятості жінка започаткувала власну справу »

Власна справа - гарантія майбутнього
03.10.2017

Володимир Ступчук мріяв про власну справу. В центрі зайнятості він взяв участь в семінарах з підприємництва, згодом закінчив курси за напрямком "Підприємець-початківець". Отримавши одноразово допомогу по безробіттю для організації підприємницької діяльності відкрив свій бізнес - офтальмологічний кабінет у місті Корець »

Коли дитячі захоплення стають справою всього життя
03.10.2017

Парфенюк Алла, якраз той випадок, коли професія, обрана ще в ранньому віці, стала справою всього життя. Любов до перукарської справи передалася молодій жінці від матері »Дата з    Показати календар     по    Показати календар      Показати »