20 жовтня 2017
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук
Головна

Рівненський центр професійно-технічної освіти


Рівненський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості

Рівненський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості є державним навчальним закладом. Навчання відбувається у м. Рівне, навчальних відділеннях центру в смт Гоща, с. Олександрія Рівненського району, м. Сарни, м. Костопіль, смт Млинів за 56 професіями та більш як 140 напрямами »

На Покрови у місті Дубно вшановували козацтво і знайомилися із робітничими професіями
19.10.2017

14 жовтня, на свято Покрови Пресвятої Богородиці та Дня захисника України дубенчани та гості міста мали унікальну нагоду стати учасниками майстер-класів від Рівненського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості »

Запрошуємо на навчання за професією "Токар"
06.10.2017

Кваліфікованих майстрів токарної справи готують у Олександрійському навчальному відділенні РЦПТО ДСЗ. Безробітні, направлені базовими центрами зайнятості проходять навчання безкоштовно »

Міцні теоретичні знання оператора котельні - головне у роботі із сучасним обладнанням
05.10.2017

Безробітні, направлені Рівненським МЦЗ, Дубенським і Острозьким МРЦЗ, Гощанським, Здолбунівським, Костопільським РЦЗ, впродовж 3 місяців навчалися в РЦПТО ДСЗ та здобували навички роботи на підприємствах »

Дозвілля слухачів стає корисним і наповненим
28.09.2017

Із слухачами Рівненського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості, котрі проживають у гуртожитку навчального закладу, активно проводять виховні заходи та урізноманітнюють їх дозвілля »

Кухарі з Волині та Рівненщини підтвердили свою кваліфікацію
27.09.2017

У Рівненському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості допомагають талановитим кухарям з усієї України підтвердити свої знання на іспиті з оцінювання результатів неформального навчання та отримати кваліфікаційний розряд »

Здорова молодь - успішне працевлаштування!
27.09.2017

У Рівненському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості тематичний семінар "Здоровий спосіб життя - вибір сучасної молоді" зібрав чимало слухачів »

Роботодавці дякують за високу підготовку продавців
22.09.2017

У Костопільському навчальному відділенні Рівненського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості отримали путівку в життя безробітні Костопільщини. Ще вчора питання зайнятості здавалося їм складним і невирішеним, а вже сьогодні кваліфіковані продавці продовольчих товарів отримали пропозиції від роботодавців »

УВАГА! Триває активне доукомплектування групи слухачів за професією "Рибовод (кваліфікований робітник)"
18.09.2017

Рівненський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості оголошує про доукомплектування групи слухачів за професією "Рибовод (кваліфікований робітник)" »

Триває оперативне доукомплектування групи за професією "Офіціант"!
15.09.2017

Запрошуємо на навчання у групу офіціантів. Оберіть майбутнє разом із Рівненським центром професійно-технічної освіти державної служби зайнятості! »Дата з    Показати календар     по    Показати календар      Показати »