20 жовтня 2017
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук
Головна » Послуги населенню

Служба зайнятості - людям з інвалідністю

Жінка з інвалідністю знову працює за фахом
03.10.2017

Пропрацювавши безперервно 25 років у Дубенській центральній районній лікарні та отримавши інвалідність, Аллу Мельничук було звільнено за станом здоров'я. Коли жінка пройшла лікування, фахівці центру зайнятості допомогли їй знову працевлаштуватися за фахом »

А.Рибачок успішно працюватиме на новому місці роботи
03.10.2017

Питання надання ефективних соціальних послуг особам з інвалідністю перебуває на постійному контролі у Рівненському міському центрі зайнятості. Тут нещодавно допомогли з працевлаштуванням чоловіку з третьою групою інвалідності »

Працевлаштування осіб з особливими потребами
20.09.2017

Успішне працевлаштування людей з інвалідністю багато в чому визначається ефективністю технологій, форм, методів сприяння працевлаштуванню, що використовує служба зайнятості. Шлях до нового працевлаштування сарненчанки Алли Згурської був нелегкий, але увінчався успіхом »

Супровід після працевлаштування окремих категорій населення
18.09.2017

Прикладом такого супроводу є працевлаштування перукарем Наталії Шлеюк в Костопільський територіальний центр по обслуговуванню одиноких та непрацездатних громадян »

Жінка з інвалідністю 1 групи розпочинає власний бізнес у Рівному
14.09.2017

У Рівненському міському центрі зайнятості на засіданні комісії з питань здійснення виплати одноразово допомоги по безробіттю для організації підприємницької діяльності безробітними було прийнято рішення щодо виплати допомоги Ользі Гончарівській, яка має інвалідність 1-А групи з дитинства і планує надавати послуги літературного редагування та перекладу »

Людина з інвалідністю за допомогою служби зайнятості може реалізувати себе як особистіть
31.08.2017

Інваліди - це не просто категорія людей. Це окреме життя. Окремі людські надії на те, що все буде добре. Аліна Литвинець, яка відноситься до категорії громадян, що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню, звернулася в Здолбунівський районний центр зайнятості і після стажування була успішно працевлаштована »

Інвалідність - не вирок
29.08.2017

Маючи за спиною понад 28 років трудового стажу та другу групу інвалідності Володимир Макуха звернувся за допомогою у працевлаштуванні до Млинівського районного центру зайнятості. Там оперативно спрацювали і чоловік вже приступив до роботи в ТзОВ "Дубава" »

Проблеми вирішуються гуртом
23.08.2017

Одним із завдань служби зайнятості є надання послуг людям з особливими потребами, допомога в працевлаштуванні та адаптації до умов сьогодення. Саме тому в Березнівському районному центрі зайнятості провели семінар з роботодавцями, які не виконали норматив робочих місць для працевлаштування інвалідів »

Тренінг для осіб з інвалідністю відбувся у Костопільському РЦЗ
27.07.2017

25 липня у Костопільському районному центрі зайнятості консалтингова фірма ТОВ "IQ Холдинг" провела тренінг для осіб з інвалідністю з питань адаптації людей з особливими потребами в сучасних умовах »

Підвищували самооцінку та впевненість у власні сили щодо пошуку роботи
26.07.2017

З метою надання впевненості у власних силах, підвищення самооцінки, отримання навичок спілкування з роботодавцями у Рівненському районному центрі зайнятості провели тренінг для осіб з інвалідністю »Дата з    Показати календар     по    Показати календар      Показати »