[повернутись
 
11.09.2017  |  Рівненський міський центр зайнятості версія для друку
Роботодавців вчили правильно підбирати персонал

Семінар для представників роботодавців «Техніка підбору персоналу. Співбесіда з кандидатом» відбувся в Рівненському міському центрі зайнятості.

У віддаленому вже 20 сторіччі Генрі Форд сказав: «Заберіть у мене все, залиште лише мою команду!». Видатний промисловець розумів, яке велике значення для успіху підприємства, незалежно від його виду діяльності, розміру, «віку» має персонал. Тому, мудрий керівник підходить до формування своєї команди так, як досвідчений колекціонер – до формування колекції, де кожен екземпляр – шедевр, діамант.

Як же важко іноді роботодавцеві підібрати потрібну людину. Адже хороший працівник може стати не тільки каталізатором розвитку компанії, а й чудовим колегою, однодумцем. Але такого працівника важко розпізнати, особливо, коли зустріч з кандидатом відбувається вперше. Підбір персоналу вимагає точності, чітких знань у прикладній психології та орієнтації у сучасному ринку. Не всі кадрові агенції можуть гарантувати якість та компетентність, тому дехто з роботодавців надає перевагу власним зусиллям, поклавшись на власний досвід.

Аби розібратися у тонкощах проведення інтерв’ю з кандидатами на вакантні посади і йшла мова на семінарі. Його учасники дізналися про особливості застосування різних видів інтерв’ю, критерії відбору, отримали рекомендації по формуванню пакету запитань до кандидатів та попрактикувалися у візуальній оцінці своїх співрозмовників.

Захід відбувся у дружній атмосфері зацікавленості з боку як учасників, так і організаторів та супроводжувався ілюстраціями з власного досвіду представників роботодавців у підборі персоналу та демонстрацією фото та відео матеріалів.

 

 

[повернутись