29 травня 2017
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук
banertrud.gif


36366

 

Інформація для громадян, які перемістилися з АР Крим, Севастополя та

cхідних регіонів України

Шановні кримчани, мешканці східних областей України! Державна служба зайнятості

готова сприяти Вашому працевлаштуванню!

 

Детальніше >>


Анонси подій
Перший Національний кар'єрний Форум
29.05.2017
З метою реформування системи профорієнтації, професійного навчання та кар'єрного розвитку громадян України, розробки та започаткування нових механізмів швидкого реагування на вирішення проблем зайнятості, навчання безробітних сучасним компетентностям на потребу ринку праці Державна служба зайнятості (Центральний апарат) 6 червня 2017 року в м. Києві організовує Перший Національний кар'єрний Форум »
Заходи у базових центрах зайнятості Рівненської області з 29 травня по 2 червня 2017 року
29.05.2017
Шановні безробітні та роботодавці! Запрошуємо на заходи, які організовують центри зайнятості області. Ви маєте можливість безкоштовно отримати корисну інформацію та швидше вирішити питання, пов'язані із зайнятістю чи підбором персоналу »
Новини
Мораторій на перевірки завершився
29.05.2017
Порушення у сфері охорони праці загрожують підприємцю штрафами до 30 мінімальних окладів. Мораторій на перевірки завершився, рівень мінімальної зарплати підвищений, приводи для візитів знайти нескладно. Але хто, як, і на предмет чого може перевірити підприємця, і як уникнути неприємних наслідків ішла мова на інформаційно-консультативному заході для роботодавців - приватних підприємців, що використовують найману працю, який відбувся в Гощанському районному центрі зайнятості »
У службі зайнятості роботодавців вчили працевлаштовувати іноземців
26.05.2017
25 травня у Рівненському міському центрі зайнятості відбувся інформаційний захід для роботодавців області щодо актуальних питань праці іноземних громадян в Україні та розвиток співпраці з обласною службою зайнятості »
Ярмарок вакансій - ближче до шукачів роботи
25.05.2017
Спеціалісти Радивилівського районного центру зайнятості 24 травня організували та провели ярмарок вакансій для жителів міста та наближених до нього сіл. Захід був проведений в приміщенні супермаркету "Наш Край" »
Інформаційний семінар для військовослужбовців та учасників АТО
23.05.2017
У Кузнецовському міському центрі зайнятості провели День інформування військовослужбовців, які повернулися із зони проведення АТО »
Рівненський центр професійно-технічної освіти
Рівненський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості
Рівненський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості є державним навчальним закладом. Навчання відбувається у м. Рівне, навчальних відділеннях центру в смт Гоща, с. Олександрія Рівненського району, м. Сарни, м. Костопіль, смт Млинів за 56 професіями та більш як 140 напрямами »
Безробітні Рівненщини і Волині навчилися створювати сайти
23.05.2017
На запитання: "що сподобалося найбільше?" - усі слухачі Рівненського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості за напрямом "Практичний веб-дизайн: проектування, створення та супроводження веб - вузла" в один голос відповіли: методика викладання »
Із освітніми послугами Рівненського центру професійно-технічної освіти ДСЗ ознайомилася делегація Запорізької обласної служби зайнятості
19.05.2017
15-16 травня на запрошення Рівненської обласної служби зайнятості на Рівненщині перебувала делегація представників Запорізьких обласного та базових центрів зайнятості. Головною метою візиту було ознайомлення із роботою рівненських колег та Рівненського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості. Учасники зустрічі побували в Рівненському міському центрі зайнятості та Рівненському ЦПТО ДСЗ, зокрема, у навчальних відділеннях, що у м. Рівне, с. Олександрія та смт Гоща »
Безробітні Львівщини дізнавались про професійне навчання у Рівненському ЦПТО ДСЗ
16.05.2017
Рівненський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості активно інформує безробітних та учнівську молодь щодо професійного навчання за робітничими професіями. І такі зустрічі проходять не лише на Рівненщині »
Результати співпраці
Громадські роботи - підтримка безробітному і користь громаді
22.05.2017
Вирішуючи проблеми зайнятості жителів міста та району, Радивилівський центр зайнятості постійно співпрацює з органами місцевого самоврядування щодо організації громадських робіт »
Реалізація гендерної політики
На семінарах напрацьовували навички ефективного пошуку роботи
24.05.2017
23 травня в Демидівському районному центрі зайнятості проведено тренінги-семінари "Особливості працевлаштування жінок у сучасному житті" та "Мотивація працевлаштування людей перпедпенсійного віку" »
Діяльність обласної служби зайнятості
Графік проведення прямих інформаційно-консультаційних телефонних ліній у І півріччі 2017 року
Семінар - нарада з освітянами щодо упередження масового вивільнення
26.05.2017
У Кузнецовському міському центрі відбувся семінар - нарада з керівниками управління освіти та дошкільних навчальних закладів з питань обговорення законодавства про зайнятість населення та працю, збереження робочих місць та запобігання масового вивільнення працівників »
Каталог послуг для роботодавців
Звернення служби зайнятості до роботодавців
В Рівненській області значна увага приділяється вирішенню питань працевлаштування внутрішньо переміщених осіб, які вимушено покинули місце проживання внаслідок обставин, пов'язаних з тимчасовою окупацією АР Крим і проведенням антитерористичної операції на Сході країни, та які шукають роботу на Рівненщині »
"МІС" потребує швачок
29.05.2017
З метою сприяння приватному підприємству "МІС" в укомплектуванні вільних робочих місць швачок на виробничих потужностях підприємства у Сарненському районному центрі зайнятості 25 травня провели ярмарок вакансій для безробітних »
Переваги служби за контрактом!
Права, пільги, соціальні гарантії та норми забезпечення, встановлені законодавством України для військовослужбовців Збройних Сил України та членів їхніх сімей
Інформаційно-довідковий матеріал щодо прав, пільг, соціальних гарантій та норм забезпечення, встановлених законодавством України для військовослужбовців Збройних Сил України та членів їхніх сімей »
Дубенчан запрошують до прикордонної служби
26.05.2017
25 травня спеціалісти Дубенського міськрайонного центру зайнятості провели міні-ярмарок вакансій з метою добору кандидатів для проходження військової служби за контрактом з числа безробітних у лавах Державної прикордонної служби України »
Реєстрація в службі зайнятості
Реєстрація в службі зайнятості
Відповідно до законодавства кожен громадянин має право звернутися до Державної служби зайнятості та отримати безкоштовно консультацію, відповідну інформацію та сприяння у пошуку роботи »
Корисно шукачам роботи
Для студентів Острозької академії організували ярмарок вакансій
29.05.2017
Фахівці Острозького міськрайонного центру зайнятості організували 25 травня для студентів-економістів Національного університету "Острозька академія" міні-ярмарок вакансій за участю представника Рівненської дирекції українського державного підприємства поштового зв'язку "Укрпошта" »
Психологічна підтримка учасників АТО - важливий крок для їх повернення в мирне життя
25.05.2017
Про те, як повернутися до мирного життя після участі у військових діях говорили на тренінгу в Сарненському районному центрі зайнятості »
Безробітних знайомили з сучасним підходом до пошуку роботи
25.05.2017
24 травня у Рівненському районному центрі зайнятості тренер ТзОВ ""АйКю Холдинг" Наталія Колесова провела семінар-тренінг для безробітних з метою підвищення рівня їх поінформованості щодо методів і джерел пошуку роботи »
Вибір професії
Профорієнтаційний урок провели для верхівських школярів
23.05.2017
З метою надання практичної допомоги у професійному самовизначенні фахівці Острозького міськрайонного центру зайнятості провели профорієнтаційний захід - "Урок реального трудового життя" для учнів НВК "Верхівська ЗОШ І-ІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" »
Профорієнтація у Малій Мощаниці
22.05.2017
В одне із найвіддаленіших сіл Здолбунівського району завітали фахівці центру зайнятості для проведення профорієнтаційних заходів для учнівської молоді Маломощаницької загальноосвітньою школи І-ІІ ступеня »
ВІДГУК ПРО РОБОТУ ЦЕНТРУ ЗАЙНЯТОСТІ (АНКЕТА)
ЧИТАЙТЕ НАС У FACEBOOK
ДЛЯ УЧАСНИКІВ АТО
Державна служба зайнятості - учасникам АТО  »
Інформація про пільги та переваги, передбачені чинним законодавством для учасників АТО  »
ГАРЯЧА ЛІНІЯ
Телефонуйте на "гарячу лінію" обласного центру зайнятості  »
Є РОБОТА
26.05.2017
Реалізація Закону України "Про зайнятість населення"
Видача ваучерів базовими центрами зайнятості Державної служби зайнятості України  »
Надання статусу безробітного  »
Припинення реєстрації безробітного  »
Права та обов'язки зареєстрованих безробітних  »
Категорії громадян, що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню  »
Підходяща робота  »
Організація громадських робіт  »
Новий стимул для роботодавців до працевлаштування безробітних - компенсація роботодавцю єдиного соціального внеску  »
Надання консультацій з питань організації та провадження підприємницької діяльності  »
ЗАПОБІГАННЯ ПРОЯВАМ КОРУПЦІЇ
Зміни в антикорупційному законодавстві  »
До уваги громадян!  »
Підтвердження результатів неформального навчання
РОБОТОДАВЦЯМ
Види послуг, які надає роботодавцям Державна служба занятості України  »
Інтернет-послуги з підбору персоналу - роботодавцям  »
Професійне навчання на робочому місці  »
ШУКАЧАМ РОБОТИ
Реєстрація в службі зайнятості  »
Калькулятор розрахунку допомоги по безробіттю
ФОНД СОЦІАЛЬНОГО СТРАХУВАННЯ З ТИМЧАСОВОЇ ВТРАТИ ПРАЦЕЗДАТНОСТІ
ПОРТАЛ НОВОГО ПОКОЛІННЯ "ТРУД"
Інтернет-портал "ТРУД"
Інститут підготовки кадрів державної служби зайнятості України
Опитування
Який фактор для Вас буде визначальним у виборі майбутньої професії?
затребуваність на ринку праці
престижність
особисті здібності
можливість навчатися безкоштовно
вплив батьків чи друзів
близькість розміщення навчального закладу до місця проживання
інше
Проголосувати Проголосувати
Результат опитування Проголосувати