29 квiтня 2017
Головна сторінка Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета)
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукГоловна

Що нового
Визначені чіткі пріоритети на перспективу
28.04.2017

На базі Сумського обласного центру зайнятості під головуванням заступника директора обласного центру зайнятості Лідії Павлик відбувся дводенний семінар-навчання заступників директорів та заступників директорів-начальників відділів надання соціальних послуг Сумського міського, міськрайонних та районних центрів зайнятості, де обговорювалися питання поточної ситуації на ринку праці, визначені пріоритетні напрямки діяльності на перше півріччя поточного року та на найближчу перспективу »

"Запроваджений адресний підхід до працевлаштування соціально вразливих категорій населення та індивідуальний супровід таких осіб", - В.Підлісний
28.04.2017

З метою забезпечення ефективного працевлаштування окремих категорій зареєстрованих безробітних, успішної їх адаптації та закріплення на новому робочому місці службою зайнятості запроваджено індивідуальний супровід після працевлаштування для внутрішньо переміщених осіб, демобілізованих учасників АТО, неповнолітніх, дітей-сиріт, осіб з інвалідністю, осіб, котрі започаткували власну справу за рахунок одноразової виплати допомоги по безробіттю »

Безробітних Конотопщини активно залучають до весняного прибирання вулиць
26.04.2017

На Конотопщині триває всеукраїнська акція "За чисте довкілля". У її рамках до прибирання населених пунктів Конотопщини активно залучають безробітних, які перебувають на обліку у Конотопському міськрайонному центрі зайнятості. Інформацією про те, як ця ініціатива втілюється в життя та скільки об'єктів вже вдалося зробити охайнішими силами шукачів роботи, поділився директор Конотопського міськрайцентру зайнятості Генадій Толкачов »

"Дорожня карта" для ОТГ
26.04.2017

Обласна служба зайнятості активно сприяє громадам у створенні ОТГ. За словами директора обласного центру зайнятості Володимира Підлісного вже розроблено своєрідну "дорожню карту" щодо співпраці зі службою зайнятості й у найближчі дні будуть підписані з ОТГ угоди про співпрацю  »

Орієнтуватись у світі професій навчали у Тростянецькому районному центрі зайнятості
25.04.2017

В Тростянецькому районному центрі зайнятості відбувся День відкритих дверей та профорієнтаційний тематичний урок "Як орієнтуватись у світі професій" для учнів 9 класів Тростянецької ЗОШ І-ІІІ ступенів »

Навчайся, розвивайся, працюй!
25.04.2017

З метою профорієнтації учнівської молоді та популяризації робітничих професій у ДНЗ "Глухівське вище професійне училище" пройшла презентація професії. До заходу долучився Глухівський міськрайцентр зайнятості, надаючи молоді консультаційні послуги щодо можливостей служби у виборі трудового майбуття »

Комплектація груп
24.04.2017

Сумський обласний центр зайнятості організовує посадку груп у квітні поточного року »

Актуальні вакансії по Шосткинському МРЦЗ станом на 24 квітня
24.04.2017
Запрошуємо на заходи, які організовують базові центри зайнятості Сумщини з 24 по 28 квітня
24.04.2017
Квест "Я знаю своє місто"
24.04.2017

Тростянецький районний центр зайнятості долучився до квест-гри для учнів міських шкіл "Я знаю своє місто", ініціатором проведення якої виступила Дитяча дорадча рада при Тростянецькому міському голові »

У Сумах відбувся форум молоді та роботодавців
20.04.2017

У Сумах юнакам і дівчатам розказали, як обрати професію. Досвідом ділилися й ті, хто працевлаштувався. Все відбулося у рамках форуму "Я молодий, я мрію, я працюю" »

Чужого горя не буває
19.04.2017

Коли розпочалися військові дії на Донбасі, молода донеччанка Наталія Кривошеєва вимушена була покинути домівку та приїхала шукати прихистку на Сумщині. Вона оселилася в с.Мутин Кролевецького району. Маючи невдалий досвід самостійного пошуку роботи, Наталія вирішила звернутися за сприянням у працевлаштуванні до Кролевецького районного центру зайнятості та 15лютого 2016 року стала його клієнткою »

Служба зайнятості Сумщини працевлаштувала майже півтисячі осіб на підприємства концерну "Укроборонпрому"
19.04.2017

У Сумській області працює чотири підприємства концерну "Укроборонпрому". Вони активно співпрацюють зі службою зайнятості. Протягом минулого та цього року підприємства подали до центрів зайнятості більше півтисячі вакансій, майже стільки ж оперативно укомплектовані з числа безробітних, що стояли на обліку в центрах зайнятості »

У Сумах у середу молодь прилаштовуватимуть до роботи
19.04.2017
Охтирський МРЦЗ: перший етап відбору до Державної прикордонної служби
19.04.2017

В Охтирському міськрайцентрі зайнятості відбувся профорієнтаційний захід - семінар з орієнтації на службу в Державній прикордонній службі України. Цей захід проведений спільно з представником Сумського прикордонного загону »

Легалізація робочих місць - соціальна захищеність кожного
18.04.2017

В Роменському міськрайонному центрі зайнятості відбувся семінар з фізичними особами-підприємцями за участю заступника директора Андрія Клименка, начальника відділу взаємодії з роботодавцями Тетяни Подрєз, провідного фахівця відділу взаємодії з роботодавцями Ганни Хобти та представників Роменського ПФУ »

Актуальні вакансії по Cумському МЦЗ станом на 18 квітня
18.04.2017
Запрошуємо на заходи, які організовують базові центри зайнятості Сумщини з 18 по 21 квітня
18.04.2017
Актуальні вакансії по Роменському МРЦЗ станом на 14 квітня
14.04.2017
Актуальні вакансії по Глухівському МРЦЗ станом на 14 квітня
14.04.2017