23 сiчня 2017
Головна сторінка Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета)
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукbanertrud.gif


Новини
Державна прикордонна служба України проводить прийом громадян призовного віку
Державна прикордонна служба України на підставі Законів України "Про військовий обов'язок і військову службу" та "Про Державну прикордонну службу України" проводить прийом громадян призовного вікуна військову службу за контрактом осіб сержантського і старшинського складу »
Шановні роботодавці!
З метою зменшення соціальної напруги на ринку праці, яка є наслідком ситуації на сході країни, та сприяння працевлаштуванню внутрішньо переміщених громадян, просимо вас, шановні роботодавці, надавати до центру зайнятості інформацію про вільні робочі місця та вакансії, та необхідність чи можливість проходження професійного навчання з метою працевлаштування на вільні чи перспективні робочі місця »
Інформація для громадян, які перемістилися з АР Крим, Севастополя та східних регіонів України
Шановні кримчани, мешканці східних областей України! Державна служба зайнятості готова сприяти Вашому працевлаштуванню »
Інформація для громадян, які перемістилися з АР Крим, Севастополя та східних регіонів України
Обласна служба зайнятості готова сприяти Вашому працевлаштуванню! »
У Сумах зростає кількість безробітних
16.01.2017
До Сумського міського центру зайнятості у пошуках роботи з 1 по 12 січня 2017 року звернулось 267 осіб. Чисельність зареєстрованих безробітних, які перебувають на обліку станом на 13 січня 2017 року складає 2225 осіб; із них отримують допомогу по безробіттю - 1829 осіб (82%) »
Ринок праці Сумщини потребує інженерів та педагогів-фізиків
16.01.2017
Про це йшлося під час наради з питань затвердження державного замовлення вищих навчальних закладів області »
Ярошенко назвав кроки антикризових дій на ринку праці у 2017 році
13.01.2017
Одним із найперших кроків антикризових дій на ринку праці стане реорганізація державної служби зайнятості. Це дозволить вивільнити центри зайнятості на місцях від адміністративних функцій та дозволить покращити швидкість та якість надання послуг »
Реалізація Закону України "Про зайнятість населення"
12.01.2017
У вищих та професійно-технічних навчальних закладах області проводиться інформаційно-роз'яснювальна робота щодо можливостей та стимулів, що надали Закон України "Про зайнятість населення" »
Служба зайнятості особам з особливими потребами
Ярмарок вакансій для людей з інвалідністю
07.12.2016
У Тростянецькому районному центрі зайнятості у рамках відзначення Міжнародного дня інваліда відбувся міні - ярмарок вакансій для людей з інвалідністю »
Проблеми інвалідів, захист їх гідності, прав і благополуччя - справа кожного
30.11.2016
29 листопада в Роменському міськрайонному центрі зайнятості відбулася нарада присвячена Міжнародному Дню інвалідів за участю представників підприємств, установ, організацій міста та району, які не виконали норматив заповнення робочих місць в рахунок 5% квоти для працевлаштування інвалідів »
Корисно шукачам роботи
Для зареєстрованих безробітних, які шукають роботу!
12.01.2017
До вашої уваги орієнтовний графік організації професійного навчання зареєстрованих безробітних у Сумській області на СІЧЕНЬ 2017 року »
Діяльність ОЦЗ
Стан ринку праці Сумської області у січні-листопаді 2016 року
20.12.2016
За 11 місяців поточного року за сприяння державної служби зайнятості працевлаштовано 13,3 тис. осіб (з них у листопаді 2016р. - 0,7 тис. осіб).
Цей показник найбільший у м.Суми (2,0 тис. осіб), Шосткинському та Конотопському районах (1,5 тис. та 1,4 тис. осіб відповідно) »
Дотримання прав людини в Україні
07.12.2016
Сумським районним центром зайнятості разом з Сумським місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги для старшокласників Верхньосироватської ЗОШ була проведена зустріч на тему : "Дотримання прав людини в Україні" »
Триває тиждень прав людини
07.12.2016
Спілкування про права людини спеціаліст Путивльського районного центру зайнятості і начальник Путивльського бюро правової допомоги продовжили 6 грудня зустрічами з учнівською молоддю Путивльського коледжу СНАУ та Путивльської загальноосвітньої школи - інтернату І-ІІ ступенів »
Реалізація гендерної політики
STOP! Нелегальній трудовій міграції та торгівлі людьми
29.11.2016
В Охтирській райдержадміністрації відбулося засідання у форматі круглого столу на тему: "Розроблення "Карти з протидії торгівлі людьми в Сумській області", участь у якому взяли й представники центру зайнятості »
Результати співпраці
Співпраця дає позитивні результати
29.11.2016
Для вирішення питання укомплектування вакансій на підприємстві ТОВ "НПП Технологія" Шосткинським міськрайцентром зайнятості поряд з традиційними методами роботи були запроваджені нові підходи у розширенні пошуку претендентів на вільні робочі місця, а саме: ярмарки вакансій та промоакції у місцях великого скупчення людей »
Новоутворені підприємства та організації - під опікою служби зайнятості
23.11.2016
Служба зайнятості постійно оновлює тісні зв'язки із роботодавцями та удосконалює і поліпшує шляхи співпраці. Так, фахівці Сумського міського центру зайнятості, спілкуючись з керівниками новостворених підприємств, приділяють особливу увагу питанням компенсації єдиного соціального внеску при працевлаштуванні безробітних громадян на новостворені робочі місця та компенсації витрат на заробітну плату при працевлаштуванні внутрішньо переміщених осіб »
Вибір професії
Профорієнтаційний урок "Права людини"
09.12.2016
Фахівцями Середино-Будського районного центру зайнятості проведені профорієнтаційні уроки на тему "Права людини" »
Консультації фахівців
Порядок оформлення і видачі довідки про взяття на облік особи, яка переміщується з Криму чи зони АТО
Довідка є документом, який видається громадянам України, іноземцям та особам без громадянства, які постійно проживають на території України і переміщуються з тимчасово окупованої території або району проведення антитерористичної операції »
Реєстр рішень комісії РегЦЗ
Реєстр рішень Сумського обласного центру зайнятості
07.12.2016
Реєстр рішень Сумського обласного центру зайнятості з питань видачі, продовження дії дозволів на застосування праці іноземців та осіб без громадянства в 2016 році »
Профнавчання
Порядок видачі ваучерів для підтримання конкурентоспроможності осіб на ринку праці
Постанова Кабінету Міністрів України про затвердження Порядку видачі ваучерів для підтримання конкурентоспроможності осіб на ринку праці »
Центри професійно-технічної освіти державної служби зайнятості
Центри професійно-технічної освіти державної служби зайнятості - навчальні заклади, що сприяють професійно-технічній підготовці, перепідготовці та підвищенню кваліфікації дорослих громадян, чия професія стала неактуальною на ринку праці або тих, хто потребує модернізації професійних навичок та умінь »
Підтвердження результатів неформального професійного навчання
Наказом Міністерства соціальної політики України від 27.05.2015 року №556 затверджене Положення про Міжвідомчу робочу групу з розгляду питання відповідності підприємств, установ, організацій встановленим Вимогам до підприємств, установ, організацій для підтвердження результатів неформального професійного навчання осіб за робітничими професіями »
Відтепер ваучер можна отримати ще за 19 професіями
З 25 серпня 2015 року набрав чинності Наказ Міністерства соціальної політики від 25.06.2015 № 661, зареєстрований в Міністерстві юстиції України 09.07.2015 за № 817/27262 Про затвердження Переліку професій, спеціальностей, напрямів підготовки та підвищення кваліфікації, для навчання за якими може бути виданий ваучер »
Комплектація груп
22.11.2016
Сумська обласна служба зайнятості продовжує посадку груп у листопаді місяці цього року »
ПРОЕКТ СТРАТЕГІЇ модернізації та розвитку державної служби зайнятості - виконавчої дирекції Фонду загальнообов'язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття на 2016 - 2020
Розміщуючи текст проекту Стратегії, запрошуємо всіх долучитися до його обговорення. Свої зауваження та пропозиції прохання надсилати на електронну адресу сайтуhttp://www.dcz.gov.ua/sum/control/uk/index або за поштовою адресою: м. Суми, пл. Незалежності, 3, обласний центр зайнятості.  »
Відеорезюме шукачів роботи
Відеорезюме шукачів роботи
04.08.2016
Анонси подій
16.01.2017
Cтажування студентів вищих та учнів професійно-технічних навчальних закладів на підприємствах, в установах та організаціях Сумської області
стажування студентів вищих та учнів
18.10.2016
ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЦЕНТР БІЙЦІВ АТО
ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЦЕНТР БІЙЦІВ АТО
ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЦЕНТР БІЙЦІВ АТО  »
Нормативні документи для роботодавців
09.09.2016
09.09.2016
04.11.2015
02.09.2015
13.03.2015
13.03.2015
13.03.2015
Новий портал служби зайнятості
"Труд" - на користь кожному  »
"Гарячі" вакансії регіону
12.01.2017
12.01.2017
03.01.2017
Калькулятор розрахунку допомоги по безробіттю
"Гаряча" лінія служби зайнятості
Ви можете одержати безкоштовні консультації зателефонувавши протягом робочого дня до Сумського обласного центру зайнятості  »
Послуги роботодавцям
21.10.2016
09.09.2016
05.09.2016
Інститут підготовки кадрів державної служби зайнятості України
Опитування
Які фактори, на Вашу думку, є найбільш вагомими для роботодавця під час добору персоналу?
великий досвід роботи на відповідній посаді
досвід роботи та поступове кар'єрне зростання у відповідній сфері
наявність відповідної освіти
наявність кількох дипломів про освіту
висока мотивація до праці претендента
особисті симпатії
рекомендації впливових осіб
Проголосувати Проголосувати
Результат опитування Проголосувати