23 квiтня 2017
Головна сторінка Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета)
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукbanertrud.gif


Новини
Шановні роботодавці!
З метою зменшення соціальної напруги на ринку праці, яка є наслідком ситуації на сході країни, та сприяння працевлаштуванню внутрішньо переміщених громадян, просимо вас, шановні роботодавці, надавати до центру зайнятості інформацію про вільні робочі місця та вакансії, та необхідність чи можливість проходження професійного навчання з метою працевлаштування на вільні чи перспективні робочі місця »
Інформація для громадян, які перемістилися з АР Крим, Севастополя та східних регіонів України
Шановні кримчани, мешканці східних областей України! Державна служба зайнятості готова сприяти Вашому працевлаштуванню »
Інформація для громадян, які перемістилися з АР Крим, Севастополя та східних регіонів України
Обласна служба зайнятості готова сприяти Вашому працевлаштуванню! »
Державна прикордонна служба України проводить прийом громадян призовного віку
Державна прикордонна служба України на підставі Законів України "Про військовий обов'язок і військову службу" та "Про Державну прикордонну службу України" проводить прийом громадян призовного вікуна військову службу за контрактом »
У Сумах відбувся форум молоді та роботодавців
20.04.2017
У Сумах юнакам і дівчатам розказали, як обрати професію. Досвідом ділилися й ті, хто працевлаштувався. Все відбулося у рамках форуму "Я молодий, я мрію, я працюю" »
Чужого горя не буває
19.04.2017
Коли розпочалися військові дії на Донбасі, молода донеччанка Наталія Кривошеєва вимушена була покинути домівку та приїхала шукати прихистку на Сумщині. Вона оселилася в с.Мутин Кролевецького району. Маючи невдалий досвід самостійного пошуку роботи, Наталія вирішила звернутися за сприянням у працевлаштуванні до Кролевецького районного центру зайнятості та 15лютого 2016 року стала його клієнткою »
Служба зайнятості Сумщини працевлаштувала майже півтисячі осіб на підприємства концерну "Укроборонпрому"
19.04.2017
У Сумській області працює чотири підприємства концерну "Укроборонпрому". Вони активно співпрацюють зі службою зайнятості. Протягом минулого та цього року підприємства подали до центрів зайнятості більше півтисячі вакансій, майже стільки ж оперативно укомплектовані з числа безробітних, що стояли на обліку в центрах зайнятості »
Охтирський МРЦЗ: перший етап відбору до Державної прикордонної служби
19.04.2017
В Охтирському міськрайцентрі зайнятості відбувся профорієнтаційний захід - семінар з орієнтації на службу в Державній прикордонній службі України. Цей захід проведений спільно з представником Сумського прикордонного загону »
Легалізація робочих місць - соціальна захищеність кожного
18.04.2017
В Роменському міськрайонному центрі зайнятості відбувся семінар з фізичними особами-підприємцями за участю заступника директора Андрія Клименка, начальника відділу взаємодії з роботодавцями Тетяни Подрєз, провідного фахівця відділу взаємодії з роботодавцями Ганни Хобти та представників Роменського ПФУ »
Гайда на "Фуджікуру"!
14.04.2017
До Сумської обласної служби зайнятості звернулася компанія "Фуджікура" (Японія) (ЄДРПОУ 38964781) з проханням посприяти у якнайшвидшому підборі працівників насамперед на тимчасові роботи »
Служба зайнятості особам з особливими потребами
Адаптація осіб з обмеженими фізичними можливостями
12.04.2017
В квітні на базі Буринського центру зайнятості відбувся профконсультаційний захід »
Корисно шукачам роботи
Для зареєстрованих безробітних, які шукають роботу!
04.04.2017
До вашої уваги орієнтовний графік організації професійного навчання зареєстрованих безробітних у Сумській області на квітень місяць 2017 року »
Реалізація гендерної політики
Чи справді безробіття Сумшини має жіноче обличчя?
13.03.2017
Серед зареєстрованих безробітних жінок - 52,9 %. Протягом 2016 року серед 46,1 тис. осіб, які мали статус зареєстрованого безробітного, незначною мірою переважали жінки, частка яких становила 52,9 % або 24,4 тис. осіб. За направленням служби зайнятості протягом торік отримали роботу 10,0 тис. жінок, а також 11,7 тис. чоловіків (всього 21,7 тис. осіб) »
Діяльність ОЦЗ
За перший квартал 2017 року служба зайнятості допомогла знайти роботу майже для 200 тис. українців
11.04.2017
У січні-березні 2017 року, у порівнянні з відповідним періодом 2016 року, досягнуто позитивної динаміки по основних напрямах діяльності державної служби зайнятості »
Новобраним головам об'єднаних територіальних громад про послуги служби зайнятості
06.04.2017
5 квітня 2017 року відбулась зустріч голів об'єднаних територіальних громад Сумщини з директором Сумського обласного центру зайнятості Володимиром Підлісним та директором Департаменту соціального захисту населення Сумської обласної державної адміністрації Михайлом Дубровським »
Результати співпраці
Співпраця Сумської обласної служби зайнятості з об'єднаними територіальними громадами Сумської області
20.03.2017
За ініціативи директора обласного центру зайнятості В.Підлісного у області створена робоча група по організації взаємодії обласної служби зайнятості з об'єднаними територіальними громадами »
Плідна співпраця з військкоматом!
17.03.2017
У Сумському міському центрі зайнятості відбулася зустріч 9 безробітних з представниками Сумського міського військового комісаріату »
Огляд регіональних ЗМІ
На Сумщині зменшується рівень безробіття
07.04.2017
За словами директора Сумського обласного центру зайнятості Володимира Підлісного, ринок праці мінливий і проблематичний. Однак спостерігається скорочення кількості безробітних, збільшення вакансій, підготовка фахівців під конкретні замовлення тощо. Спеціалісти служби використовують широкий арсенал засобів і важелів, завдяки яким прагнуть зробити все, щоб кожен безробітний був упевненим у трудовому майбутньому »
Вибір професії
"Обираємо професію за покликом душі. Так чи ні?" Дебатний клуб в Охтирському міськрайцентрі зайнятості
12.04.2017
В Охтирському МРЦЗ відбувся вельми цікавий та змістовний інтерактивний профорієнтаційний захід, який проводився спільно з громадським об'єднанням "Охтирський молодіжний центр", при якому започатковано міський молодіжний дебатний клуб »
Охтирський міськрайцентр зайнятості: квітневі профорієнтаційні зустрічі зі школярами та студентами
06.04.2017
4 та 5 квітня фахівці Охтирського міськрайцентру зайнятості провели низку профорієнтаційних заходів для випускників Хухрянської загальноосвітньої школи та Охтирського коледжу СНАУ »
Розкажи мені і я забуду, покажи мені і я запам'ятаю, дай мені зробити самому і я буду це знати!
21.03.2017
Спеціалісти з профорієнтації Сумського міського центру зайнятості долучились до проведення Всеукраїнського фестивалю "City work fest", що відбувся на базі Сумського міжрегіонального вищого професійного училища »
Консультації фахівців
Порядок оформлення і видачі довідки про взяття на облік особи, яка переміщується з Криму чи зони АТО
Довідка є документом, який видається громадянам України, іноземцям та особам без громадянства, які постійно проживають на території України і переміщуються з тимчасово окупованої території або району проведення антитерористичної операції »
Реєстр рішень комісії РегЦЗ
Реєстр рішень комісії Сумського ОЦЗ
11.04.2017
Реєстр рішень Сумського обласного центру зайнятості з питань видачі, продовження дії дозволів на застосування праці іноземців та осіб без громадянства в 2017 році »
Профнавчання
Порядок видачі ваучерів для підтримання конкурентоспроможності осіб на ринку праці
Постанова Кабінету Міністрів України про затвердження Порядку видачі ваучерів для підтримання конкурентоспроможності осіб на ринку праці »
Центри професійно-технічної освіти державної служби зайнятості
Центри професійно-технічної освіти державної служби зайнятості - навчальні заклади, що сприяють професійно-технічній підготовці, перепідготовці та підвищенню кваліфікації дорослих громадян, чия професія стала неактуальною на ринку праці або тих, хто потребує модернізації професійних навичок та умінь »
Підтвердження результатів неформального професійного навчання
Наказом Міністерства соціальної політики України від 27.05.2015 року №556 затверджене Положення про Міжвідомчу робочу групу з розгляду питання відповідності підприємств, установ, організацій встановленим Вимогам до підприємств, установ, організацій для підтвердження результатів неформального професійного навчання осіб за робітничими професіями »
Відтепер ваучер можна отримати ще за 19 професіями
З 25 серпня 2015 року набрав чинності Наказ Міністерства соціальної політики від 25.06.2015 № 661, зареєстрований в Міністерстві юстиції України 09.07.2015 за № 817/27262 Про затвердження Переліку професій, спеціальностей, напрямів підготовки та підвищення кваліфікації, для навчання за якими може бути виданий ваучер »
Навчання впродовж життя
21.03.2017
Аби ефективніше орієнтувати безробітних на навчання впродовж життя, та з метою необхідності набуття додаткових навичок та вмінь, що потребує ринок праці, державна служба зайнятості змінює формат соціальних послуг щодо надання можливості зареєстрованим безробітним вивчити англійську мову на Інтернет-платформі соціального проекту "LingvaSkills" за змішаною (очно-заочною) формою »
ПРОЕКТ СТРАТЕГІЇ модернізації та розвитку державної служби зайнятості - виконавчої дирекції Фонду загальнообов'язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття на 2016 - 2020
Розміщуючи текст проекту Стратегії, запрошуємо всіх долучитися до його обговорення. Свої зауваження та пропозиції прохання надсилати на електронну адресу сайтуhttp://www.dcz.gov.ua/sum/control/uk/index або за поштовою адресою: м. Суми, пл. Незалежності, 3, обласний центр зайнятості.  »
Анонси подій
18.04.2017
Відеорезюме шукачів роботи
Відеорезюме шукачів роботи
04.08.2016
Cтажування студентів вищих та учнів професійно-технічних навчальних закладів на підприємствах, в установах та організаціях Сумської області
стажування студентів вищих та учнів
11.04.2017
Нормативні документи для роботодавців
29.03.2017
07.02.2017
07.02.2017
09.09.2016
09.09.2016
04.11.2015
02.09.2015
13.03.2015
Новий портал служби зайнятості
"Труд" - на користь кожному  »
ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЦЕНТР БІЙЦІВ АТО
ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЦЕНТР БІЙЦІВ АТО
ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЦЕНТР БІЙЦІВ АТО  »
"Гарячі" вакансії регіону
18.04.2017
14.04.2017
14.04.2017
Калькулятор розрахунку допомоги по безробіттю
Послуги роботодавцям
11.04.2017
21.10.2016
09.09.2016
Інститут підготовки кадрів державної служби зайнятості України
Опитування
Як Ви вважаєте, на які фактори роботодавець в першу чергу звертає увагу під час добору персоналу?
досвід роботи
наявність кількох дипломів про освіту
рекомендації поважних осіб
власні симпатії
мотивація до праці претендента
Проголосувати Проголосувати
Результат опитування Проголосувати