23 сiчня 2018
Головна сторінка Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета)
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукГоловна » Послуги роботодавцям » Каталог послуг

КАДРОВИКУ ПІДПРИЄМСТВА: подання звітності до Державної служби зайнятості
 
09.09.2016  |  Відділ організації надання послуг роботодавцям ОЦЗ версія для друку
КАДРОВИКУ ПІДПРИЄМСТВА: подання звітності до Державної служби зайнятості

Кадровику підприємства: подання звітності до Державної служби зайнятості:

 

Форма звітності № 3-ПН "Інформація про попит на робочу силу (вакансії)"

 

Форма подається за наявності у роботодавця попиту на робочу силу (вакансії) не пізніше 10-ти робочих днів з дати відкриття вакансії (й).

Роботодавці подають інформацію до Державної служби зайнятості України незалежно від місцезнаходження.

Відповідно до пункту 4 частини третьої статті 50 Закону України „Про зайнятість населення”

 

Форма звітності № 4-ПН „Інформація про заплановане масове вивільнення працівників у зв'язку із змінами в організації виробництва і праці”

 

Форма звітності № 4-ПН заповнюється підприємствами, установами та організаціями у разі запланованого масового вивільнення працівників у зв’язку із змінами в організації виробництва і праці, у тому числі ліквідацією, реорганізацією або перепрофілюванням підприємств, установ та організацій, скороченням чисельності або штату працівників підприємства, установи та організації незалежно від форми власності, виду діяльності та господарювання.

Інформація подається підприємствами, установами, організаціями не пізніше, ніж за два місяці до вивільнення працівників до Державної служби зайнятості України за місцем реєстрації як платника єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

Критерії масового вивільнення працівників з ініціативи роботодавця (одноразового або протягом трьох місяців), крім випадку ліквідації юридичної особи, визначені  у статті 48 Закону України "Про зайнятість населення".

Відповідно до статті 48абзацу 2 пункту 4 частини 3 статті 50 Закону України „Про зайнятість населення”

 

У разі неподання або порушення подання звіту 4-ПН стягується штраф у чотирикратному розмірі мінімальної заробітної плати, встановленої на момент виявлення порушення.

Відповідно до пункту 6 статті 53 Закону України „Про зайнятість населення”

 

 

Інформація про зайнятість і працевлаштування громадян, які мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню

 

Підприємства, установи та організації надають Державній службі зайнятості інформацію про зайнятість та працевлаштування громадян, які мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню.

Звітність надається щороку, не пізніше 01 лютого після звітного року територіальному органу Державної служби зайнятості у районі, місті, районі у місті незалежно від місцезнаходження.

Роботодавцями самостійно розраховується квота для забезпечення додаткових гарантій у сприянні працевлаштуванню громадян, які належать до квотних категорій.

Відповідно до статті 14 Закону України "Про зайнятість населення"

 

У разі невиконання квоти стягується штраф за кожну необґрунтовану відмову у працевлаштуванні осіб, що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню, у двократному розмірі мінімальної заробітної плати, встановленої на момент виявлення порушення.

Відповідно до пункту 2 статті 53 Закону України „Про зайнятість населення”

 

Форма звітності № 1-ПА «Інформація про кількість працевлаштованих громадян суб’єктами господарювання, які надають послуги з посередництва у працевлаштуванні та здійснюють наймання працівників для подальшого виконання ними роботи в Україні в інших роботодавців»

 

Форма звітності № 1-ПА заповнюється суб’єктами господарювання, які надають послуги з посередництва у працевлаштуванні, та суб’єктами господарювання, які здійснюють наймання працівників для подальшого виконання ними роботи в Україні в інших роботодавців.

Звітність подається щороку, не пізніше 15 січня після звітного до Державної служби зайнятості за місцем здійснення діяльності.

Відповідно до пункту 4 частини 4 статті 36 Закону України «Про зайнятість населення»

 

У разі неподання або порушення порядку подання суб’єктом господарювання,  який надає послуги з посередництва у працевлаштуванні, відомостей про працевлаштованих ним осіб, стягується штраф у двократному розмірі мінімальної заробітної плати, встановленої на момент виявлення порушення.

Відповідно до пункту 4 статті 53 Закону України „Про зайнятість населення”