23 сiчня 2018
Головна сторінка Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета)
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукГоловна » Прес-центр » Новини

До Уваги роботодавців!
 
29.12.2017  |  Відділ організації надання послуг роботодавцям ОЦЗ версія для друку
До Уваги роботодавців!

22.12.2017 вступила в силу Постанова Кабінету Міністрів України від 06.12.2017 №935 „Про внесення змін до Порядку здійснення заходів сприяння зайнятості, повернення коштів, спрямованих на фінансування таких заходів, у разі порушення гарантій зайнятості для внутрішньо переміщених осіб”.

Постановою внесені зміни до механізму та умов виплати компенсації, які гарантуватимуть працівникам збереження зайнятості на весь період дії строкового договору.

Так, компенсація витрат роботодавця на оплату праці здійснюватиметься за кожний непарний місяць роботи, протягом року, але не більше шести календарних місяців (для працевлаштованих зареєстрованих безробітних з числа внутрішньо переміщених осіб, з числа громадян, зазначених у частині першій статті 14 Закону України "Про зайнятість населення" - за кожен непарний місяць роботи, протягом двох років, але не більше 12 календарних місяців).

Встановлено також, що підставою для припинення фінансування заходів сприйняття зайнятості внутрішніх переселенців буде скасування дії довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи, виданою згідно з Порядком №509.

Звертаємо увагу, у разі працевлаштування по строковому трудовому договору внутрішньо переміщеної особи, за яку компенсація витрат на оплату праці вже була раніше виплачена, компенсація не здійснюється.

Дія Постанови поширюється лише на рішення, які будуть прийняті після набуття неї чинності.