22 сiчня 2018
Головна сторінка Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета)
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукГоловна » Прес-центр » Новини

Кваліфіковані продавці затребувані на ринку праці
 
03.01.2018  |  С.Хуторна, начальник відділу тивної підтримки безробітних Охтирської міськрайонної філії Сумського ОЦЗ версія для друку
Кваліфіковані продавці затребувані на ринку праці

В ДНЗ "СУМСЬКИЙ ЦЕНТР ПТО ДСЗ" розпочала  навчання група майбутніх продавців продовольчих товарів. У наш час сфера торгівлі є найпопулярнішою і найпоширенішою, тому кваліфіковані продавці стають все більш затребуваними на ринку праці, а підготовка працівників торгівлі набуває все особливої актуальності.

Сумський обласний центр зайнятості, який покликаний не лише забезпечити роботою населення міста та району, але й дати освіту людям, які цього потребують, створює для дорослого населення всі умови для отримання необхідних знань та вмінь, щоб пройшовши відповідний курс навчання, отримати робітничу професію, тим самим задовольнивши вимоги роботодавців. Допомагає в цій нелегкій справі ДНЗ "СУМСЬКИЙ ЦЕНТР ПТО ДСЗ".

Професійне навчання безробітних здійснюється за заочною (денною), заочною (дистанційною) формою згідно Порядку професійної підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації зареєстрованих безробітних. Саме таку форму навчання,  як заочне (дистанційне) обрала Світлана Юріївна – безробітна Охтирської міськрайонної  філії, враховуючи те, що вона є особо з обмеженими фізичними можливостями. Світлана впевнена, що здобуття саме такої професії допоможе опанувати техніку продажу та працевлаштуватись на постійне робоче місце, так як  на сучасному етапі розвитку ринкової економіки інтенсивно відкриваються нові підприємства торгівлі. Як результат, постійно збільшується кількість нових робочих місць. Професія продавця стає необхідною для якісної та ефективної роботи всіх торгових компаній, адже завдяки їм товар доходить до споживача. Професія продавця на даний час має стійкий попит на ринку праці.