22 листопада 2017
Головна сторінка Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета)
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукГоловна » Сумська обласна служба зайнятості » Діяльність ОЦЗ

Зустріч з роботодавцем
 
31.08.2017  |  Відділ організаційно-інформаційної роботи та архівної справи ОЦЗ версія для друку
Зустріч з роботодавцем

     На базі державного навчального закладу «Сумський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості» відбулась зустріч директора Сумського обласного центру зайнятості Підлісного В.І., директора навчального закладу Гузя М.О. з директором ТОВ «КБ-ЕКОПРОЕКТ» Кошлач Р.В.

     Основна мета зустрічі - організація навчання населення регіону за професією «Зварник пластмас» та перспективи подальшого розвитку співпраці.

     Навчальний заклад презентував роботодавцеві матеріально-технічну базу, яка оснащена відповідно до вимог Державного стандарту професійно-технічної освіти, де будуть проходить теоретичне навчання зварники пластмас.
     На зустрічі обговорено навчальні плани підготовки майбутніх фахівців та особливості виробничого навчання. Роботодавець - ТОВ «КБ-ЕКОПРОЕКТ», відповідно до договору про співпрацю, має на меті виробниче навчання та практику провести на базі власного підприємства. Оскільки підприємство є офіційним дилером провідних європейських компаній в галузі зварювання пластмас SIMONA, AGRU, INGENIA, MUNSCH, UPONOR INFRA - ТОВ «КБ-ЕКОПРОЕКТ» готовий співпрацювати з навчальними центрами Німеччини та Чехії з підвищення кваліфікації педагогічних працівників, які будуть навчати фахівців для розгалуженої сітки підприємств України.
     Реалії сьогодення виявили незабезпеченність ринку праці фахівцями по зварюванню пластмас, так як більшість підприємств різних галузей економіки України використовують новітні пластмасові матеріали та обладнання.
Навчальний заклад запрошує на навчання всіх бажаючих за професією «Зварник пластмас».