24 листопада 2017
Головна сторінка Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета)
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукГоловна » Послуги роботодавцям » Результати співпраці

Взаємодія Глухівського центру зайнятості з роботодавцями
 
05.09.2017  |  Глухівський міськрайцентр зайнятості версія для друку
Взаємодія Глухівського центру зайнятості з роботодавцями

 

В Глухівському міськрайцентрі зайнятості відбувся семінар з керівниками відділів кадрів підприємств на тему «Відновлення престижу робітничої професії. Можливості професійного навчання на виробництві відповідно до Ваших потреб (у тому числі осіб з інвалідністю)».

Заступник директора Шляхтун Валентина охарактеризувала стан ринку праці у місті та районі, розповіла про негативний вплив безробіття та його наслідки на незайняту молодь, окреслила перспективи подальшої співпраці зі службою зайнятості.

Провідний фахівець відділу по взаємодії з роботодавцями Зайчик Наталія у своєму виступі ознайомила присутніх з можливостями служби зайнятості в підборі персоналу на замовлення роботодавців. Зокрема, було приділено увагу питанню попиту на робітничі професії на місцевому ринку праці за такими професіями: токар, тракторист, продавець, слюсар, водій та інші.

Провідний фахівець відділу активної підтримки безробітних Недбайло Тамара детально розповіла про такі види послуг, як професійне навчання, перенавчання та стажування.

У ході зустрічі спеціалісти центру зайнятості відповіли на питання, які цікавили учасників семінару.