18 грудня 2017
Головна сторінка Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета)
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукГоловна » Послуги населенню » Корисно шукачам роботи

Орієнтуємо на службу в Збройних Силах України
 
06.09.2017  |  Охтирський міськрайонний центр зайнятості версія для друку
Орієнтуємо на службу в Збройних Силах України

В Охтирському міськрайонному центрі зайнятості відбувся семінар з орієнтації на службу в Збройних Силах України. У заході прийняли участь 25 безробітних із числа осіб призовного віку, в тому числі 11 осіб учасників антитерористичної операції.

Фахівець відділу активної підтримки проінформував присутніх про сучасний ринок праці, актуальні вакансії та послуги служби зайнятості.

Представник військової частини А 0563 розповів про умови комплектування Збройних Сил України військовослужбовцями для проходження військової служби за контрактом та до резерву Збройних Сил України. Проінформував про умови проходження служби, про стабільне грошове забезпечення, безкоштовне медичне обслуговування, пільги при вступі в вищі навчальні заклади України, соціальний і правовий захист військовослужбовців згідно з чинним законодавством України. Також на семінарі виступив представник Державного пожежно-рятувального загону управління НСУ в Сумській області з інформацією про наявні посади та вимоги до претендентів, про умови служби. Виступаючі відповіли на питання, які задавали присутні на семінарі.

Проведення таких заходів є реальною нагодою ознайомити безробітних з порядком відбору та умовами прийому на службу в Збройні Сили України, соціальні права та пільги, якими користуються військовослужбовці.