22 листопада 2017
Головна сторінка Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета)
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукГоловна » Прес-центр » Новини

День відкритих дверей - мотивація незайнятих громадян до працевлаштування
 
12.09.2017  |  Тетяна Подрєз, начальник відділу взаємодії з роботодавцями Роменського міськрайцентру зайнятості версія для друку
День відкритих дверей - мотивація незайнятих громадян до працевлаштування

Роменський міськрайцентр зайнятості 11 вересня провів День відкритих дверей на території ПрАТ «Роменський завод «Тракторозапчастина». Участь в заході прийняли заступник директора Роменського МРЦЗ Андрій Клименко, начальник відділу взаємодії з роботодавцями Тетяна Подрєз, провідні фахівці підприємства та безробітні

 

Заступник директора Роменського МРЦЗ Андрій Клименко зауважив, що цей захід є поштовхом до мотивації безробітних працевлаштуватись на підприємство, яке є стабільним на ринку праці, своєчасно виплачує високу заробітну плату та має багато пропозицій для працевлаштування шукаючих роботу, а також здійснює навчання на виробництві враховуючи специфіку та потреби підприємства в робітниках різних професій. Начальник технічного відділу Сергій Риженко презентував безробітним підприємство, умови праці та вимоги до працівників. В.о.начальника відділу з охорони праці та техніки безпеки Анна Смєян розповіла про правила безпеки на робочому місці, а начальник відділу кадрів Ніна Єхлакова  презентувала актуальні вакансії та закликала безробітних зробити свій вибір і працевлаштовуватись на завод. Начальник відділу взаємодії з роботодавцями Подрєз Тетяна Яківна наголосила, що Роменський міськрайонний центр зайнятості, відповідно до Закону України «Про зайнятість населення», враховує усі потреби підприємств, установ та організацій міста та району щодо попиту на робочу силу та всіляко сприяє їхньому  укомплектуванню враховуючи інтереси та права громадян, які перебувають на обліку.

На всі запитання, які виникали у безробітних протягом заходу, працівниками підприємства були надані грунтовні відповіді. Безробітні, які виявили бажання працювати на ПрАТ «Роменський завод «Тракторозапчастина»  були запрошені на співбесіду до відділу кадрів.