24 листопада 2017
Головна сторінка Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета)
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукГоловна » Послуги роботодавцям » Результати співпраці

Навчання під замовлення роботодавця
 
12.09.2017 версія для друку
Навчання під замовлення роботодавця

  На сучасному ринку праці відстежується гострий дефіцит спеціалістів робітничих професій, особливо тих, які володіють новітніми технологіями. До  вирішення цієї проблеми долучився  Сумський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості, отримавши ліцензію на професійне навчання за професією  «Зварник пластмас», бо більшість підприємств різних галузей економіки України використовують новітні пластмасові матеріали та обладнання.

           З метою  організації навчання населення регіону за проліцензованою професією на базі державного навчального закладу «Сумський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості» відбулась зустріч директора Сумського обласного центру зайнятості В.Підлісного, директора навчального закладу М.Гузя з директором ТОВ «КБ-ЕКОПРОЕКТ» Р.Кошлач. Під час спілкування навчальний заклад презентував роботодавцеві матеріально-технічну базу, яка оснащена відповідно до вимог Державного стандарту професійно-технічної освіти, де будуть проходити теоретичне навчання зварники пластмас, обговорено навчальні плани підготовки майбутніх фахівців та особливості виробничого навчання. Роботодавець - ТОВ «КБ-ЕКОПРОЕКТ», відповідно до договору про співпрацю, зобовязується  виробниче навчання та практику проводити на базі власного підприємства. Для цього веде переговори щодо співпраці з навчальними центрами Німеччини та Чехії з підвищення кваліфікації педагогічних працівників, які будуть навчати фахівців для розгалуженої сітки підприємств України. (Довідково: підприємство є офіційним дилером провідних європейських компаній в галузі зварювання пластмас SIMONA, AGRU, INGENIA, MUNSCH, UPONOR INFRA - ТОВ «КБ-ЕКОПРОЕКТ»).

           Для оперативного задоволення потреб роботодавця у кваліфікованих робітниках за професією «Зварник пластмас» Сумський міський центр зайнятості запросив зареєстрованих безробітних на екскурсію в КБ Еко Проект, де шукачі роботи мали можливість ознайомитись з підприємством,  умовами праці, графіком роботи і прийняти рішення щодо проходження  професійного навчання та подальшого працевлаштування.