15 грудня 2017
Головна сторінка Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета)
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукГоловна » Послуги населенню » Вибір професії

Оволодій новою професією
 
13.09.2017  |  Т. Венгер, заступник начальника відділу надання соціальних послуг Ямпільського районного центру зайнятості версія для друку
Оволодій новою професією

Одним із найголовніших чинників успіху в житті є правильний вибір професії, вибір тієї справи, яка б допомогла людині віднайти себе на ринку праці і бути успішною.

      В Ямпільському районному центрі зайнятості відбувся семінар «Оволодій новою професією», до участі у якому долучилося 11 безробітних.

     Спеціаліст районного центру зайнятості Тетяна  Венгер   акцентувала увагу  шукачів роботи на важливості свідомого вибору професії, яка повинна бути актуальною та затребуваною на сучасному ринку праці.

     Звернула увагу на  те, що нині роботодавці ставлять високі вимоги до професійної готовності працівника.  Крім того, присутні розглянули основні критерії правильного вибору професії (формула «хочу»-«можу»-«треба») та типові помилки і труднощі під час вибору фаху. адже вибір професії можна порівняти з рішенням складної творчої задачі з багатьма невідомими, коли вимагається врахувати багато факторів:  власні бажання, здібності, нахили, інтереси та стан ринку праці.

    Учасники семінару отримали інформацію про професії, за якими здійснюється професійне навчання у навчальних закладах, умови проходження професійного навчання та оволодіння новою професією за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття та особливу увагу було звернено на проходження навчання, перепідготовку та підвищення кваліфікації в Сумському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості.

      На завершення  семінару  обговорили фактори, що впливають на вибір професії, та прийшли до спільного висновку: вдалий вибір професії – одна з головних складових умов людського щастя, усвідомлення своєї важливості в соціумі.