25 листопада 2017
Головна сторінка Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета)
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукГоловна » Реалізація гендерної політики

STOP! Нелегальній трудовій міграції та торгівлі людьми
 
29.11.2016  |  Охтирський міськрайонний центр зайнятості версія для друку
STOP! Нелегальній трудовій міграції та торгівлі людьми

        В Охтирській райдержадміністрації відбулося засідання у форматі круглого столу на тему: “РозробленняКарти з протидії торгівлі людьми в Сумській області”. В заході взяли участь 25 суб'єктів (м. Охтирки та Охтирського району) соціальної взаємодії у сфері протидії торгівлі людьми. Були присутні представники Департаменту соціального захисту Сумської обласної ради, ГО ”Ліга соціальних працівників Сумщини”, спеціалісти управлінь соціального захисту, відділів освіти, охорони здоров'я, центри соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, міграційної служби, національної поліції. Під час круглого столу було розглянуто та обговорено широке коло питань, детально розглянуті інформаційні та статистичні матеріали, визначено алгоритм дій кожного суб'єкта соціальної роботи у разі виявлення випадків торгівлі людьми, та шляхи соціальної адаптації потерпілих.

        Охтирський міськрайонний центр зайнятості постійно проводить системну роботу спрямовану на протидію нелегальній трудовій міграції та торгівлі людьми, як серед безробітних, так і серед інших категорій, наприклад шкільної та студентської молоді. Використовуються групові і індивідуальні форми роботи: семінари, дні відкритих дверей, профорієнтаційні уроки, виїзні акції та інше.

        За даними дослідження, проведеного на замовлення МОМ, понад 160 000 українців постраждали від торгівлі людьми з 1991 року, що робить Україну однією з основних країн походження постраждалих від сучасного рабства в Європі.

         Охтирський міськрайонний центр зайнятості закликає усіх, хто має подібні наміри, до критичного аналізу дійсності, вкрай виваженого підходу до сумнівних пропозицій в питаннях працевлаштування за кордоном. Якщо ж питання працевлаштування за кордоном є пріоритетним, воно має бути легальним. При необхідності кожен бажаючий може отримати в Охтирському міськрайонному центрі зайнятості індивідуальні консультації, прослухати інформаційні семінари, переглянути відеоматеріали, опрацювати рекомендаційні та роз'яснювальні матеріали з даної проблематики.