21 листопада 2017
Головна сторінка Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета)
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукГоловна » Послуги населенню » Служба зайнятості особам з особливими потребами

Ярмарок вакансій для людей з інвалідністю
 
07.12.2016  |  Тростянецький районний центр зайнятості версія для друку
Ярмарок вакансій для людей з інвалідністю

У Тростянецькому  районному центрі зайнятості у рамках відзначення Міжнародного дня інваліда відбувся міні - ярмарок вакансій для людей з інвалідністю. Мета такого заходу - пропозиція можливого працевлаштування громадян з обмеженою працездатністю на підприємствах та установах міста та району.

В заході взяли участь директор комунального підприємства  ДП «Зеленбуд» Колодко Валентина Миколаївна та фізична особа-підприємець Савчук Сергій Анатолійович.  

Ярмарок відвідали 11 осіб з особливими потребами. З учасниками ярмарку вакансій працювали провідні фахівці  районного центру зайнятості  Наталія Шутова та Людмила Сенчищева, які допомагали визначитись з вирішенням багатьох актуальних питань: яку роботу варто шукати; змінювати фах чи ні; до кого треба звернутися з власною проблемою; з чого розпочати пошук роботи; як краще презентувати себе роботодавцеві тощо.

Присутні на ярмарку безпосередньо спілкувалися з керівниками підприємств, про можливе працевлаштування на вільні робочі місця, про умови та оплату праці.

 Громадянам, які зацікавилися запропонованою роботою, роботодавці призначили зустрічі безпосередньо на підприємстві для більш детального ознайомлення з умовами та характером майбутньої роботи.

Сподіваємося, що проведений захід сприятиме вирішенню питань соціального захисту, адаптації у суспільстві, підвищенні конкурентоспроможності на ринку праці та легального працевлаштування осіб з інвалідністю та підвищення їх мотивації до праці.

Довідково: у січні - листопаді  2016 року в районному центрі зайнятості в пошуках роботи перебували на обліку 46 осіб з інвалідністю. В результаті проведеної роботи 10 осіб працевлаштовані,  3 - направлені на громадські роботи . Станом на 1 грудня 2016 року на обліку перебуває 14 осіб, з якими ведеться робота по пошуку підходящої роботи та соціальній адаптації згідно їх реабілітаційних програм.