21 листопада 2017
Головна сторінка Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета)
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукГоловна » Сумська обласна служба зайнятості » Діяльність ОЦЗ

Дотримання прав людини в Україні
 
07.12.2016  |  Cумський РЦЗ версія для друку
Дотримання прав людини в Україні

 

Асамблеєю ООН  була проголошена Загальна декларація прав людини.  Указом президента України від 8 грудня 2008 року започатковано проведення Всеукраїнського тижня права,  а 10 грудня оголошено Днем прав  людини.

1 грудня 2016 року Сумським районним центром зайнятості та Сумським місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги був заключний Меморандум про співпрацю

 

На виконання Меморандуму та у рамках проведення Всеукраїнського тижня права 5 грудня 2016 року Сумським районним центром зайнятості разом з Сумським місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги для старшокласників Верхньосироватської ЗОШ була проведена зустріч на тему : «Дотримання прав людини в Україні».

Начальник відділу попередньої роботи з клієнтами центру правової допомоги О.Пономаренко нагадав дітям про їх права згідно законодавства України, навів конкретні приклади допомоги дітям.

Заступник начальника відділу надання соціальних послуг Сумського районного центру зайнятості Н. Люта зупинилась на питаннях попередження торгівлі людьми та експлуатації дитячої праці.

Зустріч пройшла у дружній та довірливій атмосфері.