25 вересня 2017
Головна сторінка Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета)
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукГоловна » Прес-центр

Новини

Шановні роботодавці!

З метою зменшення соціальної напруги на ринку праці, яка є наслідком ситуації на сході країни, та сприяння працевлаштуванню внутрішньо переміщених громадян, просимо вас, шановні роботодавці, надавати до центру зайнятості інформацію про вільні робочі місця та вакансії, та необхідність чи можливість проходження професійного навчання з метою працевлаштування на вільні чи перспективні робочі місця »

Інформація для громадян, які перемістилися з АР Крим, Севастополя та східних регіонів України

Шановні кримчани, мешканці східних областей України! Державна служба зайнятості готова сприяти Вашому працевлаштуванню »

Інформація для громадян, які перемістилися з АР Крим, Севастополя та східних регіонів України

Обласна служба зайнятості готова сприяти Вашому працевлаштуванню! »

Державна прикордонна служба України проводить прийом громадян призовного віку

Державна прикордонна служба України на підставі Законів України "Про військовий обов'язок і військову службу" та "Про Державну прикордонну службу України" проводить прийом громадян призовного вікуна військову службу за контрактом »

Програма розвитку ООН в Україні приймає пропозиції щодо створення робочих місць для внутрішньо переміщених осіб на основі співфінансування

31 березня Голова Державної служби зайнятості Ярослав Кашуба провів зустріч з представниками ПРООН в Україні. У рамках підготовки пілотних пропозицій від державної служби зайнятості було повідомлено про ініціативи Програми розвитку ООН та прийом попередніх пропозицій щодо створення робочих місць для внутрішньо переміщених осіб »

Організація та проведення громадських робіт в територіальних громадах Шосткинського району
18.09.2017

До тимчасової зайнятості Шосткинським міськрайонним центром зайнятості упродовж 8 місяців поточного року залучено 137 безробітних сільських мешканців. Прогнозований показник Програми зайнятості населення Шосткинського району на 2017 рік щодо залучення безробітних сільських мешканців до громадських та інших робіт тимчасового характеру виконано на 125% »

Ярмарок професій
18.09.2017

На базі Глухівського міськрайцентру зайнятості відбувся "Ярмарок професій". На нього була запрошена молодь, яка користується послугами служби зайнятості »

Стан ринку праці міста Суми
15.09.2017

До Сумського міського центру зайнятості у пошуках роботи з 8 по 15 вересня поточного року звернулась 171 особа »

Жінка на ринку праці
15.09.2017

В Глухівському міськрайцентрі зайнятості відбувся семінар на тему "Жінка на ринку праці". В заході прийняли участь жінки, які перебувають на обліку в центрі зайнятості як безробітні »

Як отримати безоплатну правову допомогу дізнавалися на семінарі
15.09.2017

У Глухівському міськрайцентрі зайнятості пройшов інформаційний семінар для безробітних на тему "Що таке безоплатна правова допомога та як її отримати?" »Дата з    Показати календар     по    Показати календар      Показати »