25 вересня 2017
Головна сторінка Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета)
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукГоловна » Послуги населенню

Корисно шукачам роботи

Державна служба зайнятості пропонує до Вашої уваги новий інтерактивний Інтернет-портал "Труд" www.trud.gov.ua
Новий електронний сервіс служби зайнятості
13.09.2017

Служба зайнятості постійно запроваджує нові підходи до обслуговування клієнтів. Серед них. Так в Україні набуває популярності новий сучасний сервіс для осіб, що шукають роботу "Електронна черга реєстрації безробітних" »

Для зареєстрованих безробітних, які шукають роботу!
12.09.2017

До вашої уваги орієнтовний графік організації професійного навчання зареєстрованих безробітних у Сумській області на ВЕРЕСЕНЬ місяць 2017 року »

Орієнтуємо на службу в Збройних Силах України
06.09.2017

В Охтирському міськрайонному центрі зайнятості відбувся семінар з орієнтації на службу в Збройних Силах України. У заході прийняли участь 25 безробітних із числа осіб призовного віку, в тому числі 11 осіб учасників антитерористичної операції »

Професійна адаптація учасників АТО
06.09.2017

У Глухівському МРЦЗ пройшли профдіагностичне тестування троє учасників антитерористичної операції. Це допоможе їм успішно отримати професію водія автотранспортних засобів та вирішити питання, пов'язані з професійною діяльністю та підвищенням конкурентоспроможності »

Для зареєстрованих безробітних, які шукають роботу
19.08.2017

До вашої уваги орієнтовний графік організації професійного навчання зареєстрованих безробітних у Сумській області на серпень 2017 року »

Для зареєстрованих безробітних, які шукають роботу!
13.07.2017

До вашої уваги орієнтовний графік організації професійного навчання зареєстрованих безробітних у Сумській області на ЛИПЕНЬ місяць 2017 року »

Орієнтуємось на легальну зайнятість
12.07.2017

На семінар для безробітних "Легальна зайнятість", проведений у Путивльському районному центрі зайнятості, був запрошений начальник Путивльського бюро правової допомоги »

Для зареєстрованих безробітних, які шукають роботу!
01.06.2017

До вашої уваги орієнтовний графік організації професійного навчання зареєстрованих безробітних у Сумській області на ЧЕРВЕНЬ місяць 2017 року »

Для зареєстрованих безробітних, які шукають роботу!
05.05.2017

До вашої уваги орієнтовний графік організації професійного навчання зареєстрованих безробітних у Сумській області на травень місяць 2017 року »Дата з    Показати календар     по    Показати календар      Показати »