[повернутись
 
13.09.2017  |  Охтирський міськрайонний центр зайнятості версія для друку
Запрошуємо на роботу до патрульної поліції

У Охтирському міськрайонному центрі зайнятості відбувся інформаційний семінар для безробітних за участю представників патрульної поліції  м. Суми

 

Вікторія Кіхтенко - начальник сектору кадрового забезпечення  поінформували присутніх на заході про вакансії в органах патрульної поліції, розповіла про вимоги до тих, хто бажає піти на службу, про службові обов'язки інспекторів, ознайомила з умовами та етапами  відбору кандидатів,  заробітною платою, можливостями кар’єрного зростання та розвитку, перспективами та  умовами навчання. 

Вікторія Іванівна охарактеризувала службу, як роботу, що допомагає зробити життя людей безпечнішим, розповіла про досвідчений, готовий до змін та нововведень колектив патрульної поліції міста Суми. Також зазначила, що патрульна поліція міста Суми на сьогодні займає перше місце серед інших міст України по якісним показникам виконання своїх обов’язків, як приклад – найкоротші терміни прибуття за викликом 102 (5-7 хвилин). Відзначила підвищення рівня довіри серед населення до інспекторів патрульної служби. Багато хто з інспекторів вже закінчили навчання та мають медичну, психологічну та іншу освіту, що суттєво допомагає в роботі. Інспектори патрульної служби надають першу невідкладну медичну допомогу до приїзду працівників швидкої допомоги за викликом 103, знімають емоційну напругу в конфліктних ситуаціях, надають допомогу у випадках пожежі та інше.

Віктор Свистун – заступник командира батальйону та Олег Сологуб - старший інспектор прес-служби розповіли про щоденне виконання обов’язків інспектора патрульної служби з практичної точки зору. Навели приклади затримання правопорушників, попередження скоєння злочинів, приклади надання психологічної та медичної допомоги постраждалим  від правопорушників. Продемонстрували відеоролики з нагрудних камер інспекторів патрульної служби щодо переслідування та затримання правопорушників, попередження виникнення злочину, спасіння життя громадян, процес  фіксації різноманітних правопорушень. У безробітних також була можливість ознайомитися з технологічним оснащенням автомобіля патрульної служби, оскільки представники патрульної поліції міста Суми завітали до центру зайнятості робочим транспортом.

Участь у семінарі взяли 21 безробітний які отримали вичерпну інформацію та відповіді на свої запитання, зацікавлені особи мали можливість індивідуально поспілкуватися з представниками патрульної поліції.

 

 

[повернутись